Skip to content

Vidējas cietības Memory Form matracis 160×200 cm Biezums 220mm “Samba Memory”

345.00

Samba Memory vidēji cietais matracis ir ideāla izvēle tiem, kas vēlas uzlabot miega kvalitāti un muskuļu atbalstu. Tā abpusējais dizains piedāvā dažādas cietības iespējas, ļaujot jums pielāgot savu gulēšanas pieredzi. HR putas vienā pusē nodrošina komfortu un atbalstu, savukārt Memory putas otrā pusē nodrošina spiediena mazināšanu un ķermeņa kontūru veidošanu.

Samba Memory vidēji cietais matracis ir izgatavots Latvijā pie prasmīgiem amatniekiem, kuri izmanto tikai augstākās kvalitātes pieejamos materiālus. Katrs dūriens un šuve ir prasmīgi izstrādāti, koncentrējoties uz izcilību un uzmanību detaļām, lai nodrošinātu jums visaugstāko komforta līmeni. Šis produkts ir garantēts, ka kalpos daudzus gadus, nodrošinot jums mierīgu miegu katru nakti.

SKU: 13719 Kategorijas: ,

Matrača pārvalks ir izgatavots no augstas kvalitātes auduma, kas abās pusēs ir nošūts ar sinteponu, nodrošinot izturību un ilgstošu komfortu. Pocket atsperu bloka augstums ir 180 mm un stieples diametrs 1,8 mm, nodrošinot lielisku atbalstu un komfortu. Matracis ir pastiprināts ar metāla rāmi (9mm*2,5mm) no abām pusēm pa matrača perimetru, nodrošinot papildus atbalstu un stabilitāti.

Pocket atsperes abās pusēs ir ielīmētas ar spandbond, nodrošinot, ka atsperes lietošanas laikā nepārvietojas un nepārvietojas. Atsperu bloka abām pusēm tiek izmantots stingrs filcs (blīvums 500g/m2), nodrošinot papildus atbalstu un komfortu. Šajā matracī izmantotais audums ir izgatavots no 100% poliestera, kas ir pazīstams ar savu izturību un vieglo apkopi.

Kopšanas instrukcijas: Lai nodrošinātu Samba Memory vidēji cietā matrača ilgmūžību, ieteicams matraci regulāri pagriezt. Tas palīdz vienmērīgi sadalīt svaru.. Turklāt ir ieteicams izmantot matrača pārklāju, lai novērstu traipus un mitruma uzkrāšanos. Ja nepieciešama tīrīšana, notīriet to ar maigu mazgāšanas līdzekli un siltu ūdeni.

Garantija: Mēs esam pārliecināti par mūsu Samba Memory vidēji cietā matrača kvalitāti un piedāvājam 2 gadu garantiju. Šī garantija attiecas uz visiem materiālu vai ražošanas defektiem.

 

Biežāk uzdotie jautājumi:

Kādi ir Samba Memory vidēji cietā matrača izmēri?

Matrača izmēri ir 160×200 cm, un tā biezums ir 220 mm.

No kādiem materiāliem ir izgatavots matracis?

Matracis ir izgatavots no HR putām,atmiņu putām, pocket atsperu bloka, metāla rāmja, stingra filca un poliestera auduma.

Kāds ir matrača stingrības līmenis?

Samba Memory vidēji cietais matracis ir paredzēts cilvēkiem bez muguras problēmām, un tam ir vidēja stingrības pakāpe.

Kāda ir matrača garantija?

Mēs piedāvājam matracim 2 gadu garantiju, kas attiecas uz visiem materiālu vai ražošanas defektiem.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.