Skip to content
Izpārdošana!

Ortopēdiskais kokosa un lateksa matracis 160x200x25 cm “Air Eko”

Original price was: €630.00.Current price is: €560.00.

Air Eko otropēdiskais kokosa un lateksa matracis ir izstrādāts, lai nodrošinātu vislabāko miegu naktīs. Ar 7 zonu pocket atsperēm tas piedāvā mērķtiecīgu atbalstu jūsu ķermenim, mazinot spiedienu uz locītavām un nodrošinot mierīgu nakts miegu.

Dabiskā lateksa un kokosa šķiedru slāņi nodrošina dabisku amortizāciju un elpojamību, palīdzot regulēt ķermeņa temperatūru visas nakts garumā. Kokoss dos stigrību un atbalstu mugurkaulam, lai būtu pareizs izliekums, bet lateks noņem spiedienu no muskuļiem, tapēc šo divu matriālu salikums ir viss labākais vecāka gājuma cilvēkiem kam ir gan muguras problēmas gan locītavu un muskuļu sāpes nakts laikā.

Šis matracis, ko izgatavojuši kvalificēti amatnieki Latvijā, ir izgatavots no augstākās kvalitātes pieejamajiem materiāliem. Katrs dūriens un šuve ir prasmīgi izstrādāti, koncentrējoties uz izcilību un uzmanību detaļām, nodrošinot jums visaugstāko komforta līmeni. Ar savu vidēji cieto stingrību Air Eko matracis nodrošina ideālu komforta un atbalsta līdzsvaru. Neatkarīgi no tā, vai guļat uz sāniem, uz muguras vai uz vēdera, šis matracis nodrošinās jūsu ķermenim ideālu atbalstu.

Kopšanas instrukcijas: Lai jūsu Air Eko matracis būtu vislabākajā stāvoklī, ir svarīgi ievērot šos kopšanas norādījumus:

  • Regulāri pagrieziet matraci, lai novērstu nevienmērīgu nodilumu
  • Izmantojiet matrača pārklāju ar gumiju, lai novērstu traipus, jo tas ir viegli noņemams un ērti mazgājams veļasmašīnā. 
  • Izvairieties no lēkšanas uz matrača vai smagu priekšmetu novietošanas uz tā
  • Laiku pa laikam izsūciet ar putekļu sūcēju matraci, lai noņemtu putekļus un gružus

Garantija un garantija: Air Eko matracim ir 2 gadu garantija pret materiālu un ražošanas defektiem.

Biežāk uzdotie jautājumi:

Kāds ir Air Eko matrača stingrības līmenis?

Air Eko matracim ir vidēji cieta stingrība, kas piedāvā perfektu komforta un atbalsta līdzsvaru. Jo kokos dod stingru atbalstu, bet virkārta lateks konfortu un nedaudz mīkstuma.

No kādiem materiāliem ir izgatavots Air Eko matracis?

Air Eko matracis ir izgatavots no dabīgā lateksa, kokosa šķiedrām un 7 zonu pocket atsperēm

Vai Air Eko matracis ir ražots Latvijā?

Jā, Air Eko matracis ir izgatavots Latvijā pie prasmīgiem amatniekiem, izmantojot tikai augstākās kvalitātes materiālus.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.