Skip to content
Izpārdošana!

Vienpusējs cietais matracis ar iestrādātu virsmatraci 160×200 cm , biezums 270 mm “Twist Hard”

Original price was: €430.00.Current price is: €370.00.

Twist cietais matracis ar virsmatraci ir izstrādāti, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un atbalstu mierīgam nakts miegam. HR putu virsmatracis pievieno papildu amortizācijas slāni ērtai sajūtai,bet tai pat laikā sniedz stingru atbalstu. Savukārt  cietais matracis nodrošina plašu atbalstu, lai muskuļi būtu atslābināti un samazinātu spiediena punktus.

Matracis ir konstruēts ar pockt atsperēm un metāla rāmi, lai vienmērīgi sadalītu svaru, nodrošinot optimālu mugurkaula pareizu izliekumu un veselīgu gulēšanas stāju. Filca slāņi nodrošina papildu komfortu.

Twist cietais matracis un topper ir lieliski piemēroti pāriem, kuri vēlas baudīt kvalitatīvu miegu, nezaudējot komfortu vai atbalstu. Savukārt 270 mm biezums nodrošina maksimālu komfortu un atbalstu.

Šis matracis ar savu cieto stingrību nodrošina perfektu amortizācijas un atbalsta līdzsvaru, nodrošinot, ka katru rītu pamostaties spirgti un labi izgulējušies.

SKU: EV_99537 Kategorijas: ,

Ieguvumi:Twist cietais matracis ar virsmatraci piedāvā virkni priekšrocību, lai uzlabotu miega kvalitāti un vispārējo veselību. HR putas un pocket atsperes nodrošina mērķtiecīgu atbalstu, lai muskuļi būtu atslābināti un samazinātu spiediena punktus.

Šis matracis ar savu cieto stingrību nodrošina perfektu amortizācijas un atbalsta līdzsvaru, padarot to ideāli piemērotu jauniešiem un tiem, kam ir muguras problēmu. Nodrošinot kvalitatīvu miegu un muskuļu atbalstu, šis matracis un virsējais pārklājums palīdzēs jums labi izgulēties, un  būsiet gatavs nākamajai dienai.

Materiāli: Twist cietais matracis un virsmatracis ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, tostarp HR putām, filca, pocket atsperēm, metāla rāmja un porolona. HR putas ir ļoti izturīgs materiāls, kas pielāgojas jūsu ķermenim, nodrošinot maksimālu komfortu un atbalstu.

Pocket atsperes un metāla rāmis vienmērīgi sadala svaru, nodrošinot optimālu mugurkaula pareizu izliekumu un samazinot spiediena punktus. Filca slāņi nodrošina papildu amortizāciju papildu komfortam.

Kopšanas instrukcijas: Lai saglabātu Twist cietā matrača un virskārtas kvalitāti un ilgmūžību, ieteicams periodiski izsūkt ar putekļu sūcēju, lai noņemtu putekļus vai gružus. Traipu gadījumā notīriet to ar mitru drānu un maigu mazgāšanas līdzekli un ļaujiet nožūt. Izvairieties no skarbu ķīmisko vielu vai abrazīvu tīrīšanas līdzekļu lietošanas, jo tie var sabojāt matraci.

Garantija:Twist Hard Matracim un virsmatracim ir 2 gadu garantija pret ražošanas defektiem.

 

Kāds ir Twist cietā matrača un virskārtas stingrības līmenis?

Twist cietais matracis unvirsmatraci ir ciets un stingrs matracis, tāpēc tie ir ideāli piemēroti jauniešiem un tiem, kuriem ir muguras problēmu.

Kādi materiāli tiek izmantoti matrača un virskārtas konstrukcijā?

 Twist cietais matracis un virskārta ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, tostarp HR putām, filca, kabatas atsperēm, metāla rāmja.

Kā rūpēties par savu Twist cieto matraci un virskārtu?

Lai saglabātu matrača un virskārtas kvalitāti un ilgmūžību, ieteicams matraci regulāri  periodiski izsūkt ar putekļu sūcēju, lai noņemtu putekļus vai gružus. Traipu gadījumā notīriet to ar mitru drānu un maigu mazgāšanas līdzekli un ļaujiet nožūt. Izvairieties no skarbu ķīmisko vielu vai abrazīvu tīrīšanas līdzekļu lietošanas, jo tie var sabojāt matraci.

Vai es varu izmēģināt matraci pirms tā iegādes?

 Diemžēl mēs nepiedāvājam mūsu matraču izmēģināšanu klātienē.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.