Skip to content

Cietais kokosa matracis 180x200cm, biezums 220 mm “Samba Coco”

340.00

Mūsu cietais kokosa matracis “ Samba Coco” ir izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, lai nodrošinātu maksimālu atbalstu un komfortu. Paredzēts bērniem līdz pusaudžu vecumam un tiem, kas cieš no muguras sāpēm, šis cietais, abpusējais matracis ir izgatavots no kokosa šķiedras, nodrošinot stingru virsmu, kas atbalsta mugurkaulu un ķermeni.

Pocket atsperu blokam ir atsperes ar augstumu 180 mm un stieples diametru 1,8 mm, kas ir pastiprinātas ar metāla rāmi no abām pusēm gar matrača perimetru. Pocket atsperes abās pusēs ir aplīmētas ar spandbondu, nodrošinot optimālu izturību un ilgmūžību.

Matracis ir pārklāts ar 100% poliestera audumu, kas ir gan mīksts, gan izturīgs. Pārvalks abās pusēs ir sašūts ar sinteponu (blīvums 300g/m2), nodrošinot papildus komfortu un atbalstu.

Mūsu Samba Coco cietais matracis 22 cm augstumā ir ideāls risinājums ikvienam, kas meklē augstākās kvalitātes matraci, kas nodrošina maksimālu atbalstu un komfortu.

SKU: 13547 Kategorijas: ,

Ieguvumi
Mūsu Samba Coco cietais matracis ir īpaši izstrādāts, lai atbalstītu mugurkaulu un ķermeni, samazinot spiedienu no šiem vissvarīgākajiem spiediena punktiem. Kokoss šķiedra un stingrais filcs nodrošina cietu, tomēr ērtu virsmu, kas palīdz noturēt muguru taisnu pat miega laikā. Tas padara to ideāli piemērotu bērniem līdz pusaudžu vecuma un tiem, kas cieš no muguras sāpēm.

Ieguldījums šajā augstākās kvalitātes matracī ir ieguldījums jūsu vispārējā veselībā un labsajūtā. Jūs pamodīsities labi izgulējies un gatavs jaunai dienai.

Materiāli
Mūsu Samba Coco cietais kokosa matracis ir izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, tostarp kokoss, pocket atsperu bloka, metāla rāmja pastiprinājuma, stingra filca un poliestera auduma. Kokoss šķiedra nodrošina cietu virsmu, kas atbalsta mugurkaulu un ķermeni, savukārt pocket atsperu bloks ar metāla rāmja pastiprinājumu nodrošina optimālu izturību un ilgmūžību. Cietais filcs nodrošina papildu komfortu un atbalstu, un poliestera auduma pārvalks ir mīksts un izturīgs.

Kopšanas instrukcijas
Lai nodrošinātu, ka jūsu Samba Coco cietais matracis kalpos gadiem ilgi, ir svarīgi ievērot šos kopšanas norādījumus:

  • Regulāri pagrieziet matraci, lai novērstu iegulējumus un nevienmērīgu nodilumu
  • Izmantojiet matrača pārklāju ar gumiju, lai matracis būtu tīrs un bez traipiem
  • Regulāri izsūciet matraci, lai noņemtu putekļus un alergēnus
  • Izvairieties no lēkšanas vai stāvēšanas uz matrača, jo tas varizraisīt atsperu un rāmja bojājumus
  • Ja rodas traipi, notīriet skarto zonu ar maigu mazgāšanas līdzekli un siltu ūdeni
  • Izvairieties no spēcīgu tīrīšanas ķimikāliju vai šķīdinātāju lietošanas, jo tie var sabojāt matraci un tā sastāvdaļas

Ievērojot šos kopšanas norādījumus, jūs varat nodrošināt, ka jūsu Samba Coco cietais kokosa matracis nodrošina mierīgu, kvalitatīvu miegu gadiem ilgi.

Garantija:
Mēs stāvam aiz mūsu produktu kvalitātes un piedāvājam 2 gadu garantiju mūsu Samba Coco kokosa cietajam matracim. Šī garantija attiecas uz materiālu un ražošanas defektiem, un mēs nomainīsim vai salabosim matraci bez maksas.

Biežāk uzdotie jautājumi: 
Kādai vecuma grupai ir piemērots Samba Coco cietais kokosa matracis?
Matracis paredzēts bērniem līdz pusaudžu vcumam, kā arī tiem, kas cieš no muguras sāpēm.

Vai matracis ir atgriezenisks?
Jā, matracis ir abpusējs, ar kokosa šķiedru abās pusēs.

Cik biezs ir Samba Coco cietais matracis?
Matrača biezums ir 220 mm.

No kādiem materiāliem ir izgatavots matracis?
Matracis ir izgatavots no kokosa šķiedras, pockt atsperu bloka, metāla rāmja pastiprinājuma, stingra filca un poliestera auduma.

Vai matracim ir garantija?
Jā, mēs piedāvājam 2 gadu garantiju mūsu Samba Coco cietajam matracim.

Kā es varu kopt matraci?
Regulāri apgrieziet matraci, izmantojiet matrača pārklāju ar gumiju, regulāri izsūciet matraci un notīriet traipus ar maigu mazgāšanas līdzekli un siltu ūdeni.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.