Skip to content

Cietais ortopēdiskais matracis 180x200cm, biezums 19 cm, “Olimp”

340.00

Izbaudiet maksimālu komfortu un atbalstu ar ortopēdisko cieto matraci “Olimp”. Šis matracis ir izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, kas ir paredzēti, lai nodrošinātu jums kvalitatīvu miegu daudzus turpmākos gadus. Tās novatoriskais dizains ir paredzēts, lai atbalstītu jūsu mugurkaulu un ķermeni, samazinot spiediena punktus un atjaunotu pareizu stāju.

Matracis sastāv no kokvilnas vatelīna, Kokosa 20 mm, pocket atsperēm, Holofiber 20 mm un lateksa 20 mm. Šī materiālu kombinācija nodrošina vislabāko iespējamo miega pieredzi. Matrača kopējais biezums ir 190 mm, kas nodrošina papildu komfortu un atbalstu.

Cietais ortopēdiskais matracis “Olimp” ne tikai nodrošina vienmērīgu un atjaunojošu miega pieredzi, bet arī saglabā savu sākotnējo formu un komforta līmeni. Tas nodrošina, ka jūs katru nakti saņemat tādu pašu miega kvalitāti turpmākajos gados kādu saņēmāt pirmajā nakti apguļotis uz jauna matrača. 

SKU: EV_83256 Kategorijas: ,

Ieguvumi
Cietais ortopēdiskais matracis “Olimp” saviem lietotājiem sniedz vairākas priekšrocības. Atbalstot mugurkaulu un ķermeni, tas samazina spiediena punktus un atvieglo pareizu stāju. Tas var palīdzēt samazināt muguras sāpes un uzlabot vispārējo veselību. Matracis nodrošina arī nepārspējamu komfortu, nodrošinot jums mierīgu nakts miegu katru nakti.

Materiāli
Cietais ortopēdiskais matracis “Olimp” ir izgatavots no augstākās kvalitātes materiālu kombinācijas, ieskaitot kokvilnas vatelīnu, Kokosu 20 mm, pocket atsperes, Holofiber 20 mm un lateksu 20 mm. Kokvilnas vatelīns ir mīksts un elpojošs, savukārt Kokos 20 mm nodrošina papildu atbalstu. Pocket atsperes nodrošina augstu komforta un atbalsta līmeni, savukārt Holofiber 20 mm nodrošina papildu amortizāciju. Visbeidzot, latekss 20 mm nodrošina mīkstu un ērtu gulēšanas virsmu.

Kopšanas instrukcijas
Lai jūsu cietais matracis “Olimp” būtu vislabākajā stāvoklī, ir svarīgi ievērot šos kopšanas norādījumus:

    • Regulāri pagrieziet matraci, lai nodrošinātu vienmērīgu nodilumu un lai matracis atgūs savu sākotnējo formu, lai arī nerodas iegulējumi. 
    • Izmantojiet matrača pārklāju, lai matracis būtu tīrs un bez traipiem
    • Nelēkājiet un nestāviet ar kājam  uz matrača
    • Regulāri izsūciet matraci, lai noņemtu putekļus vai gružus

Garantija:
Mēs stāvam aiz mūsu produktu kvalitātes un piedāvājam 2 gadu garantiju Cietajam matracim “Olimp”. Ja jums rodas problēmas ar savu matraci pirmajos 2 lietošanas gados, vienkārši sazinieties ar mums, lai nomainītu vai remontētu.

Biežāk uzdotie jautājumi: 
Vai cietais matracis “Olimp” ir piemērots visām gulēšanas pozīcijām?
Jā, matracis ir paredzēts, lai nodrošinātu atbalstu un komfortu visās gulēšanas pozīcijās.

 Vai cieto matraci “Olimp” var izmantot ar regulējamu gultas rāmi?
Jā, matraci var izmantot ar regulējamugultas rāmi, taču pirms iegādes ieteicams pārbaudīt savas gultas rāmja saderību ar matraci.

Vai cietajam matracim “Olimp” ir spēcīga smaka, kad to pirmo reizi atver?
Pirmo reizi atverot matraci, var būt neliela rūpniecības smarža, taču tā būs minimāla un nemanāma.

 Cik bieži man vajadzētu pagriezt cieto matraci “Olimp”?
Mēs iesakām pagriezt matraci ik ​​pēc 3-6 mēnešiem, lai nodrošinātu vienmērīgu nodilumu un pagarinātu matrača kalpošanas laiku.

Vai cietais matracis “Olimp” ir piemērots cilvēkiem ar alerģijām?
Jā, matracis ir hipoalerģisks un piemērots cilvēkiem ar alerģijām.

Izbaudiet maksimālu komfortu un atbalstu ar ortopēdisko cieto matraci “Olimp”. Izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem un radīts, lai nodrošinātu nepārspējamu komfortu, šis matracis noteikti nodrošinās jums mierīgu miegu daudzus gadus. Pasūtiet tagad un izbaudiet atjaunojošu miega pieredzi kā vēl nekad.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.