Skip to content

Cietais kokosa matracis 180x200cm, biezums 170 mm “Tango B Coco”

245.00

Investēt cietajā kokosa matracī “Tango B Coco” nozīmē ieguldīt savā veselībā un labklājībā. Šis matracis efektīvi atbalsta jūsu mugurkaulu un ķermeni, samazinot spiediena punktus un uzlabojot jūsu stāju. Pamosties, jūtoties spirgts un enerģisks, gatavs uzsākt jaunu dienu.

Cietais kokosa matracis “Tango B Coco” ir izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem un paredzēts, lai nodrošinātu optimālu komfortu un atbalstu daudzus gadus. Šis matracis ar unikālu vienpusēju dizainu un kokoss slāni papildu stingrībai ir lieliska izvēle tiem, kas dod priekšroku cietai gulēšanas virsmai.

Specifikācijas

 • Ciets, vienpusējs matracis
 • Kokoss slānis vienā pusē, kas palielina stingrību
 • Auduma pārvalks ar sašūtām poliuretāna putām
 • Pocket atsperu bloks ar atsperes augstumu 180 mm un stieples diametru 1,8 mm
 • Pastiprināts ar metāla rāmi (9mm*2,5mm) no abām pusēm gar matrača perimetru
 • Pocket atsperes abās pusēs ir aplīmētas ar spandbondu
 • Stingrs filcs (blīvums 500g/m2) no abām atsperu bloka pusēm
 • Audums no 100% poliestera
 • Izmēri: 180cm x 200cm x 17cm
 • Svars: 32 kg
 • Materiāli: pocket atsperu bloks, kokoss slānis, stingrs filcs, auduma pārvalks no 100% poliestera

Šis cietais matracis ir veidots ar pocket atsperu bloku, kas pa matrača perimetru abās pusēs pastiprināts ar metāla rāmi. Pocket atsperes abās pusēs ir aplīmētas ar spandbondu, nodrošinot stingrību un stabilitāti, savukārt auduma pārvalks, kas izgatavots no 100% poliestera, piešķir mīkstu pieskārienu. Stingrs filcs (blīvums 500g/m2) tiek izmantots arī abās atsperu bloka pusēs, kas garantē papildu atbalstu Jūsu ķermenim.

Šajā matracī izmantotie materiāli ir rūpīgi atlasīti to izcilās kvalitātes un izturības dēļ. Pocket atsperu bloks, stingrs filcs un kokoss slānis darbojas kopā, lai nodrošinātu izcilu atbalstu un komfortu mierīgam nakts miegam.

Garantija:
Šim produktam ir 2 gadu garantija pret jebkādiem ražošanas defektiem. Ja rodas problēmas, lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs ar prieku jums palīdzēsim.

Biežāk uzdotie jautājumi: 
Vai šis matracis ir piemērots cilvēkiem ar muguras sāpēm?
Jā, šis matracis ir izstrādāts, lai nodrošinātu optimālu atbalstu jūsu mugurkaulam un ķermenim, samazinot spiediena punktus un uzlabojot jūsu stāju.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai matracis pilnībā izplešas?
Nepieciešamas aptuveni 48–72 stundas, līdz matracis pilnībā izplešas līdz sākotnējam izmēram.

Vai šo matraci var izmantot uz regulējama gultas rāmja?
Jā, šis matracis ir piemērots regulējamiem gultas rāmjiem.

Negaidiet ilgāk, lai izjustu cietā matrača “Tango B Coco” izcilo komfortu un atbalstu. Ieguldiet savā veselībā un labsajūtā ar šo augstākās kvalitātes matraci jau šodien. Pasūtiet tagad un izbaudiet labāko miegu savā dzīvē!

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.