Skip to content

Cietais kokosa matracis 180×200cm, biezums 220 mm, “Tango Koko plus”

310.00

Mūsu cietais kokosa matracis “Tango Koko plus” ir ciets, vienpusējs matracis, kas ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu komfortu un izturību. Pocket atsperu bloks ir pastiprināts ar metāla rāmi pa matrača perimetru, nodrošinot papildu atbalstu un stabilitāti. Pocket atsperes abās pusēs ir aplīmētas ar spandbondu, nodrošinot, ka tās paliek vietā un laika gaitā nepārvietojas. Cietais filcs abās atsperu bloka pusēs nodrošina papildu atbalsta slāni, savukārt kokoss slānis vienā pusē piešķir matracim dabisku, elpojošu elementu un stingru atbalstu.

Matrača pārvalks ir izgatavots no 100% poliestera auduma, no vienas puses (20mm) un 5mm no otras puses sašūts ar porolona putām, nodrošinot papildu amortizācijas un atbalsta slāni. 220 mm augstums nodrošina pilnīgu ķermeņa atbalstu, samazinot spiediena punktus un uzlabojot jūsu stāju.

SKU: EV_76532 Kategorijas: ,

Ieguvumi
Investēt mūsu cietajā matracī “Tango Koko plus” nozīmē ieguldījumu jūsu veselībā un labklājībā. Labs nakts miegs ir būtisks, lai justos labi visas dienas garumā. Mūsu unikālais dizains atbalsta jūsu mugurkaulu un ķermeni, samazinot spiediena punktus un uzlabojot jūsu stāju. Matracis saglabās savu sākotnējo formu un komforta līmeni turpmākajos gados, nodrošinot, ka jūs gūsiet maksimālu labumu no ieguldījumiem.

Materiāli
Mūsu cietais kokoss matracis “Tango Koko plus” ir izgatavots no tādu materiālu kombinācijas, kas ir izstrādāti, lai nodrošinātu optimālu komfortu un atbalstu. Poliestera audums ir mīksts un elpojošs, savukārt stingrais filcs un HR putas nodrošina papildu amortizācijas un atbalsta slāni. Pocket atsperes ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, nodrošinot, ka tās paliek vietā un nodrošina nepieciešamo atbalstu visu nakti.

Apkopes instrukcijas
Lai nodrošinātu, ka jūsu cietais matracis “Tango Koko plus” kalpo pēc iespējas ilgāk, iesakām ievērot šos kopšanas norādījumus:

    • Izmantojiet matrača pārklāju ar gumiju, lai aizsargātu matraci no traipiem.
    • Regulāri izsūciet matraci, lai noņemtu putekļus un gružus.
    • Matrača tīrīšanai neizmantojiet spēcīgas ķīmiskas vielas vai šķīdinātājus.

Garantija:
Mēs esam pārliecināti par mūsu cietā matrača “Tango Koko plus” kvalitāti un izturību un piedāvājam 2 gadu garantiju pret ražošanas defektiem. Ja garantijas laikā rodas problēmas ar matraci, vienkārši sazinieties ar mums, un mēs sadarbosimies ar jums, lai atrisinātu problēmu pēc iespējas ātrāk.

Biežāk uzdotie jautājumi: 

Kāds ir  matrača “Tango Koko plus” stingrības līmenis?
Matracis “Tango Koko plus” ir izstrādāts, lai nodrošinātu stingru atbalstu optimālam komfortu. Stingrības pakāpe ir ciets, stingrs matracis.

Vai matracis ir piemērots cilvēkiem ar alerģijām?
Jā, matrača pārvalks ir izgatavots no 100% poliestera auduma, kas ir hipoalerģisks un izturīgs pret putekļu ērcītēm un citiem alergēniem.

Vai es varu izmantot cieto matraci “Tango Koko plus” ar regulējamu gultas rāmi?
Jā, cietais matracis “Tango Koko plus” ir saderīgs ar lielāko daļu regulējamo gultas rāmju.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.