Skip to content
Izpārdošana!

Kvalitatīvs cietais kokosa matracis 180x200cm, biezums 25 cm “Air Active”

465.00

Cietais matracis “Air Active” ir augstākās klases matracis, kas ir izstrādāts, ņemot vērā jūsu komfortu un atbalstu. Matrača unikālais AIR putu, kokoss un 7 zonu pocket atsperu sastāvs padara to ideāli piemērotu cilvēkiem, kuri vēlas stingru, atbalstošu matraci, nezaudējot komfortu.

7 zonu pocket atsperes nodrošina mērķtiecīgu atbalstu dažādām ķermeņa daļām, nodrošinot, ka saņemat pareizo atbalsta daudzumu tur, kur tas visvairāk nepieciešams. Kokosa un AIR putu slāņi uzlabo matrača izturību un gaisa caurlaidību, nodrošinot, ka tas saglabājas svaigs un ērts daudzus gadus.

Cietais matracis “Air Active” tas nodrošina nepieciešamo atbalstu, lai mugurkauls būtu pareizajā stāvoklī. Matrača kopējais biezums ir 250 mm, un tas noteikti sniegs jums stingru atbalstu, kas jums nepieciešams, lai labi izgulētos.

Priekšrocības:
Cietais matracis “Air Active” sniedz daudzas priekšrocības tiem, kas to izmanto. Tas palīdz samazināt spiediena punktus un vienmērīgi sadalīt svaru, ļaujot jums ērti gulēt. Tās unikālais AIR putu, kokoss un 7 zonu pocket atsperu sastāvs nodrošina perfektu stingra atbalsta un komforta kombināciju, nodrošinot, ka pamostaties labi izgulējies.

Materiāli:
Cietais matracis “Air Active” ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, ieskaitot AIR putas, kokosu un 7 zonu pocket atsperes. AIR putas ir viegls un elpojošs materiāls, kas palīdz regulēt ķermeņa temperatūru miega laikā. Kokoss ir dabisks un ilgtspējīgs materiāls, kas uzlabo matrača izturību un gaisa caurlaidību. 7 zonu pocket atsperes nodrošina mērķtiecīgu atbalstu dažādām ķermeņa daļām, nodrošinot, ka saņemat pareizo atbalsta daudzumu tur, kur tas visvairāk nepieciešams.

Kopšanas instrukcijas:
Lai jūsu cietais matracis “Air Active” būtu vislabākajā stāvoklī, ir svarīgi ievērot šos kopšanas norādījumus:

    • Regulāri pagrieziet matraci, lai nodrošinātu vienmērīgu nodilumu un lai matracis atgūtu savu sākotnējo formu.
    • Izmantojiet matrača pārklāju ar gumiju, lai matracis būtu tīrs, jo pārklāju viegli noņmt un izmazgāt. 
    • Izvairieties no lēkšanas vai stāvēšanas uz matrača
    • Ja matracis kļūst slapjš, pirms atkārtotas lietošanas to rūpīgi nosusiniet un ļaujiet izžūt.

Garantija:
Cietajam matracim “Air Active” ir 2 gadu garantija pret materiālu un ražošanas defektiem.

Biežāk uzdotie jautājumi:

Cik stingrs ir matracis?
Matracis ir stingrs, nodrošinot nepieciešamo atbalstu ērtam nakts miegam.

 Vai matracim ir pārvalks?
Nē, matracis nav komplektā ar pārvalku.  Bet to var iegādātis mūsu mājas lapā pie sadaļas Pārklāji ar gumiju.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.