Skip to content

Kvalitatīvs kokosa un lateksa matracis 180x200x19 cm “Bravo”

330.00

Mūsu “Bravo”  lateksa un kokosa matracis ir lieliska izvēle ikvienam, kurš vēlas matraci, kas pielāgojas viņu vajadzībām. Kapēc viņu vajadzībām? Jo viena puse matracim ir ar kokosu- stingru un atbalstošu slāni. Bet otra lateksa- mīksta, konfortabla un relaksējoša, jo atslābina muskuļus un noņem spidienu no muskuļiem. Un jums ir tā prioritāte iegādājotis šo matraci, izvēlēties kura puse jums būs viss piemērotākā. 

Pateicoties tā abpusējai konstrukcijai, atkarībā no jūsu vēlmēm varat izvēlēties starp cieto vai vidēju cietības līmeni. Matrača cietā puse ir izgatavota no kokvilnas vatelīna un kokosa un nodrošina atbalstu, kas jums nepieciešams labam nakts miegam, savukārt vidējai pusei ir lateksu slānis papildu komfortam.

Lai nodrošinātu izturību un stabilitāti, mūsu Bravo matracim ir pocket atsperes, kas nodrošina atbalstu jūsu ķermenim. Šī materiālu kombinācija nodrošina, ka jūs varat baudīt ērtu un atsvaidzinošu miegu katru nakti.

Viena no mūsu Bravo matrača galvenajām priekšrocībām ir tā daudzpusība. Varat viegli apgriezt matraci, lai pārslēgtos starp cieto un vidēju cietības līmeni atkarībā no jūsu garastāvokļa vai vēlmēm. Tas nozīmē, ka varat baudīt ērtu un atsvaidzinošu miegu neatkarīgi no tā, kā jūtaties.

Materiāli:
Mūsu Bravo matracis ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina komfortu, atbalstu un izturību. Šajā matracī izmantotie materiāli ir:

 • Kokvilnas vatelīns: nodrošina atbalstu un komfortu matrača cietajā pusē
 • Kokoss: nodrošina matracim stabilitāti un atbalstu. Noder cilvēkim ar muguras problēmam.
 • Pocket atsperes: nodrošina jūsu ķermeņa atbalstu un izturību
 • Lateks: nodrošina papildu komfortu matračim. Piekļaujas cilvēku ķermenim un noņem spiedienu no muskuļiem, kauliem un locītavām.  Tādā veidā vecāku gājuma cilvēkiem idiāls matracis. 

Kopšanas instrukcijas:

Lai jūsu Bravo matracis būtu vislabākajā stāvoklī, mēs iesakām ievērot šos kopšanas norādījumus:

 • Apgrieziet matraci ik ​​pēc trim mēnešiem, lai būtu vienmērīgu nodilumu, un atgūtu formu. 
 • Izmantojiet matrača pārklāju ar gumiju, lai novērstu traipus. Jo pārklāju var viegli noņemt un izmazgāt. 
 • Izvairieties no lēkšanas vai stāvēšanas uz matrača, jo tas var sabojāt atsperes
 • Regulāri izsūciet matraci, lai noņemtu putekļus vai netīrumus
 • Ik pēc dažiem mēnešiem izvēdiniet matraci labi vēdināmā vietā, lai tas būtu svaigs
 • Garantija:
  Mūsu Bravo matracim ir 2 gadu garantija, kas attiecas uz visiem materiālu vai ražošanas defektiem.Mūsu mērķis ir nodrošināt jūs ar augstas kvalitātes matraci, ar kuru jūs varēsiet priecāties daudzus gadus, un mēs ar pārliecību stāvam aiz mūsu produkta.

  Biežāk uzdoti jautājumi: 

   Vai es varu izmantot Bravo matraci uz jebkura gultas rāmja?
  Jā, Bravo matracis ir piemērots lietošanai uz jebkura standarta gultas rāmja, tostarp platformas gultām, redeļu rāmjiem.

  Cik ilgi Bravo matracis kalpo?
   Pareizi apkopjot, Bravo matracis var kalpot līdz pat 15 gadiem vai ilgāk. Mēs iesakām pagriezt matraci ik ​​pēc trim mēnešiem, lai būtu vienmērīgs nodilums.

  Vai Bravo matracis ir viegli tīrāms?
  Jā, Bravo matracis ir viegli kopjams. Mēs iesakām izmantot matrača pārklāju ar gumiju, lai novērstu traipus, un regulāri izsūkt matraci, lai noņemtu putekļus vai netīrumus.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.