Skip to content

Mīkstais lateksa un porolona matracis 180x200x19 cm, “Delta”

340.00

Mīkstais matracis “Delta” 180×200 cm ir izstrādāts, lai nodrošinātu maksimālu gulēšanas pieredzi. Matracis ir izgatavots no augstas kvalitātes materiālu kombinācijas, tostarp kokvilnas vatelīna, lateksa, pocket atsperēm un porolona. Kokvilnas vatelīns nodrošina mīkstu un ērtu gulēšanas virsmu, savukārt lateksa slānis piešķir atbalstu un noņemt spiedienu no muskuļiem un locītavām. Kā arī palīdz regulēt temperatūru.

Pocket atsperes nodrošina lielisku atbalstu un palīdz vienmērīgi sadalīt svaru, samazinot spiediena punktus un nodrošinot mierīgu nakts miegu. Porolona slānis piešķir papildu amortizāciju, radot mīkstu un atbalstošu gulēšanas virsmu.

Matrača kopējais biezums ir 190 mm, padarot to par perfektu komforta un atbalsta kombināciju. Mīkstais matracis “Delta” 180×200 cm ir lieliski piemērots ikvienam, kas meklē ērtu, atbalstošu un mierīgu nakts miegu.

SKU: EV_55343 Kategorijas: ,

Priekšrocības:
Mīkstais matracis “Delta” 180×200 cm ir paredzēts, lai uzlabotu jūsu miegu un vispārējo labsajūtu. Ar mīksto un atbalstošo gulēšanas virsmu šis matracis var palīdzēt samazināt spiediena punktus, uzlabot asinsriti un uzlabot miega kvalitāti. Turklāt lateksa slānis palīdz regulēt temperatūru, saglabājot vēsumu un komfortu visas nakts garumā.

Materiāli:
Mīkstais matracis “Delta” 180×200 cm ir izgatavots no augstas kvalitātes materiālu salikuma – kokvilnas vatelīnu, lateksu, pocket atsperes un porolons. Kokvilnas vatelīns nodrošina mīkstu un ērtu gulēšanas virsmu, savukārt latekss piešķir atbalstu un palīdz regulēt temperatūru. Pocket atsperes nodrošina lielisku atbalstu un palīdz vienmērīgi sadalīt svaru, samazinot spiediena punktus, un putas nodrošina papildu amortizāciju, lai nodrošinātu maksimālu komfortu.

Kopšanas instrukcijas:
Lai saglabātu savu mīksto matraci “Delta” 180×200 cm labā stāvoklī, mēs iesakām to regulāri vēdināt, lai novērstu mitruma uzkrāšanos. Izmantojiet matrača pārklāju ar gumiju, lai novērstu traipus, jo pārklāju ir viegli noņemt un izmazgāt veļasmašīnā.To var iegādāties mūsu mājas lapā pie sadaļas “Pārklāji ar gumiju” . Ja jums ir jātīra matracis, notīriet to ar maigu mazgāšanas līdzekli un ūdeni un pirms lietošanas ļaujiet tam rūpīgi nožūt.

Garantija:
Mīkstajam matracim “Delta” 180×200 cm piedāvājam 2 gadu garantiju. Ja jums ir problēmas ar matraci, lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs jums palīdzēsim.

Biežāk uzdotie jautājumi: 
Vai Mīkstais matracis “Delta” 180×200 cm ir piemērots visām gulēšanas pozīcijām?
Jā, Mīkstais matracis “Delta” 180×200 cm ir paredzēts, lai nodrošinātu ērtu atbalstu visām gulēšanas pozīcijām.

 Vai Mīksto matraci “Delta” 180×200 cm var izmantot ar regulējamu gultas rāmi?
Jā, mīkstais matracis “Delta” 180×200 cm ir saderīgs ar lielāko daļu regulējamo gultas rāmju.

Vai es varu izmantot elektrisko segu ar mīksto matraci “Delta” 180×200 cm?
Jā, jūs varat izmantot elektrisko segu ar Mīksto matraci “Delta” 180×200 cm, bet mēs iesakām izmantot zemu siltuma iestatījumu, lai izvairītos no matrača bojājumiem.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.