Skip to content

Vidējas cietības matracis 180×200 cm, biezums 220 mm “Tango plus”

270.00

Izbaudiet izcilu komfortu un atbalstu ar Tango Plus vidēji cieto matraci. Ar divpusēju dizainu šis matracis ir lieliski piemērots ikvienam, kurš vēlas labāko no abām pasaulēm. Matrača pārvalks ir izgatavots no augstas kvalitātes auduma (80g/m2), kas abās pusēs ir sašūts ar poliuretāna putām (20mm), nodrošinot papildu maiguma slāni.

Šis matracis 220 mm augstumā ir ideāls līdzsvars starp komfortu un atbalstu. Tam ir pockt atsperu bloks ar atsperes augstumu 180 mm un stieples diametru 1,8 mm. Matracis ir pastiprināts ar metāla rāmi (9mm*2,5mm) no abām pusēm pa perimetru, nodrošinot papildus atbalstu un stabilitāti. Pocket atsperes abās pusēs ir aplīmētas ar spandbondu, kas vēl vairāk palielina matrača izturību un ilgmūžību.

Matracim ir arī stingrs filcs (blīvums 500 g/m2) abās atsperu bloka pusēs, padarot to lieliski piemērotu tiem, kas dod priekšroku stingrākai guļamvirsmai. Pārvalks ir izgatavots no 100% poliestera auduma, kas ir izturīgs un viegli tīrāms.

Materiāli:

Pocket atsperes: atsevišķas atsperes, kas ietītas auduma kabatās, kas pārvietojas neatkarīgi, pielāgojoties jūsu ķermeņa kontūrām un nodrošinot pielāgotu atbalstu.
Porolona putas: putu veids, kas nodrošina amortizāciju un atbalstu, padarot to par ideālu materiālu matrača komforta slāņiem.
Spandbonds:neausta auduma veids, kas izgatavots no garām šķiedrām, kas ir savienotas kopā, lai izveidotu izturīgu materiālu, kas ir izturīgs pret plīsumiem un nodilumu.
Metāla rāmis: no metāla izgatavota atbalsta konstrukcija, kas matracim piešķir stabilitāti, izturību un palīdz turēt matrača formu daudzu gadus. Gulēšanai šis rāmis netraucē.
Ciets filcs: blīvs, izturīgs materiāls, kas nodrošina matracim papildu atbalstu un stabilitāti.
Poliestera audums: izturīgs un viegls materiāls, ko ir viegli tīrīt un kopt. Tas ir arī izturīgs pret savelšanos un saraušanos, padarot to par populāru matraču pārvalku izvēli.

Garantijas informācija:
Mēs stāvam aiz mūsu produktiem un piedāvājam šim matracim 2 gadu garantiju. Maz ticamā gadījumā, ja rodas problēmas ar Tango Plus matraci, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu.

Informācija par produktu kopšanu:
Lai nodrošinātu, ka jūsu Tango Plus matracis kalpos gadiem ilgi, iesakām to pagriezt ik pēc 3-6 mēnešiem, tas ļaus matracim atgūt formu un neveidotis matracī ieguējumi. Tāpat vajadzētu izvairīties no lēkšanas uz matrača vai stāvēšanas uz tā, jo tas var sabojāt atsperes. Ja nepieciešams notīrīt pārkavku, ieteicams to notīrīt ar mitru drānu un maigu mazgāšanas līdzekli.Kā arī , ja ir iespēja atstājiet matraci labi vēdināta telpā, ļaujot izšūt, iztikti pēc nakts, ja esat daudz svīduši.

Ja esat iesācējs matrača iegādei, Tango Plus ir lieliska vieta, kur sākt. Ar savu vidējo stingrību un abpusējo dizainu tas ir lieliski piemērots ikvienam, kurš vēlas ērtu un atbalstošu gulēšanas virsmu.

Biežāk uzdotie jautājumi: 

J: Kāds ir pocket atsperu bloka augstums?
A: Pocket atsperu bloka augstums ir 180 mm.

J: Vai Tango Plus matracim ir garantija?
A: Jā, Tango Plus matracim ir 2 gadu garantija.

 J: Kuras atsperes dod labāku atbalstu ķermenim- bonell vai pocket?
Labāku atbalstu jūsu ķerenim notikti dod pocket atsperes. Tas ir stingrākas un labāka izkārtojuma dēļ dod labāku atbalstu.  Ja matracim ir papildus 7 zonu pocket atsperes, kas ir vel labākas par tikai pocket.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.