Skip to content

Cietais matracis 90×200 cm , Biezums 190mm / Charli

215.00

Kokvilnas vatelīns– īpaši silts un dabīgs materiāls.Matracis no kokvilnas vatelīna rada patīkamu siltumu, ko sniedz vilnas sastāvā esošās vielas. Kokvilnas vatelīns ir ārstniecisks efekts – tā labvēlīgi ietekmē saspringtus muskuļus un tās sildošais efekts mazina sāpes.

Kokos – tas ir dabīgs materiāls, kas iegūts no kokosa palmas. Matracim kokos siedz augstu stingrību, tāpēc tie piemēroti ortopēdiskām vajadzībām.
Kā arī ļoti piemērota zīdaiņu gultiņām. Matrača stingrā virsma ļauj pareizi attīstīties mazuļa skeletam un muskulatūrai.

Matrača pamatā tiek izmantots neatkarīgu atsperu bloks Pocket Spring, papildus no abām pusēm ir metāla rāmis. Šāda kombinācija dod punktveida atbalstu, viegli pielāgojas ķermeņa formām un atbalsta mugurkaulu dabiskā stāvoklī. Ja uz šāda matrača guļ divi cilvēki, viņi netraucē viens otram.

Sastāvs:
1. okvilnas Vatelīns
2. Kokos 20 mm
3. Pocket atsperes
4. Kokos 20mm
5. Kokvilnas vatelīns

SKU: 13708 Kategorijas: ,

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.