Skip to content

Mīkstais Memory virsmatracis 120 x 200 cm, biezums 60 mm “Oltex”

195.00

Uzlabojiet savu gulēšanas pieredzi ar cieto virsmatraci “Oltex” 120 x 200 cm, biezums 60 mm. Šis augstākās kvalitātes virsmatracis ir ražots Latvijā, un tam ir unikāls vilnas, atmiņas putu un kokvilnas sastāvs, nodrošinot stingru, bet ērtu gulēšanas virsmu, kas uzlabo miega kvalitāti.
Sastāvs:
1. Vilna
2. Memory putas 50 mm
3. Kokvilna
Kopējas biezums – 60 mm

Mūsu miega ekspertu komanda ir rūpīgi izstrādājusi šo cieto virsmatraci “Oltex” 120 x 200 cm, biezums 60 mm, lai nodrošinātu vislabāko miega pieredzi. Mūsu virsma ir izstrādāta, lai mazinātu spiediena punktus, regulētu ķermeņa temperatūru un nodrošinātu ideālu komforta un atbalsta līdzsvaru, nodrošinot, ka pamostaties atpūties un gatavs dienai.

 

Sastāvs:

Vilna – nodrošina dabisku elpošanu, palīdz regulēt ķermeņa temperatūru un aizvada mitrumu prom no ķermeņa, lai nodrošinātu sausu, komfortablu miegu.

Atmiņas putas ( Memory putas 50 mm) – Nodrošina spiediena mazināšanu un pielāgojas jūsu ķermeņa formai pielāgotam atbalstam, samazinot sāpes un stīvumu no rīta.

Kokvilna – mīksts un izturīgs materiāls, kas piešķir papildu komforta slāni jūsu nakts miegam.
Kopējais biezums – 60 mm – ideāls līdzsvars starp maigumu un tvirtumu mierīgam nakts miegam.

Garantijas informācija:
Mūsu uzņēmumā mēs stāvam aiz mūsu produktu kvalitātes un piedāvājam 2 gada garantiju pret materiālu un ražošanas defektiem.

Informācija par produktu kopšanu:
Lai nodrošinātu jūsu Cietā virsmatrača “Oltex” 120 x 200 cm, biezums 60 mm ilgmūžību, mēs iesakām vietas tīrīšanu ar mitru drānu un maigu mazgāšanas līdzekli. Izvairieties no skarbu ķimikāliju lietošanas vai veļas mazgāšanas mašīnā, jo tās var sabojāt materiālus un pasliktināt virskārtas kvalitāti.

Biežāk uzdotie jautājumi: 

Cik biezs ir cietais virsmatracis “Oltex” 120 x 200 cm?
Cietā virsmatrača “Oltex” kopējais biezums ir 60mm.

Vai Cietais virsmatracis “Oltex” 120 x 200cm, Biezums 60mm ir piemērots visu veidu matračiem?
Jā, Cietais virsmatracis “Oltex” 120 x 200cm, Biezums 60mm ir paredzēts visiem standarta izmēra matračiem.

Kā atmiņas putas Cietajā virsmatracī “Oltex” 120 x 200cm, Biezums 60mm palīdz miega kvalitātei?
Atmiņas putas cietajā virsmatracī “Oltex” 120 x 200 cm, biezums 60 mm, pielāgojas jūsu ķermeņa formai, nodrošinot pielāgotu atbalstu un samazinot spiediena punktus, kas var radīt mierīgāku miegu.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.