Skip to content

Vidēji cietais kokosa un porolona virsmatracis 120x200x7 cm “Biruta”

170.00

Izbaudi mierīgu un ērtu miegu ar mūsu Latvijā ražoto “Biruta” cieto virsmatraci. Ar kopējo biezumu 70 mm, tas sastāv no trim slāņiem: 40 mm augstas kvalitātes porolona, 20 mm dabīgā kokosa un mīksta kokvilnas vatelīna slāņa. Šis sastāvs nodrošina perfektu atbalsta un komforta sajaukumu, nodrošinot vislabāko iespējamo gulēšanas pieredzi.

Šis virsmatracis ir idiāli pemērots vecāka gājuma cilvēkiem kuriem ir muguras, locītavu, kaulu un muskuļu sāpes. Jo kokoss dod atbalstu mugurai, bet mīkstai porolons dod atbalstu sāpošajiem muskuļiem un locītavām. Noņemot no locītavām, kaulu un muskuļiem spiedienu.

Mūsu vidēji cietais virsmatracis ir izstrādāts tā, lai lieliski iederētos uz jebkura standarta 120 x 200 cm gultas rāmja. Neatkarīgi no tā, vai guļat uz sāniem, vai uz muguras vai mīlat gulēt uz vēderā, mūsu “Biruta” virsmatracis noteikti nodrošinās ideālu atbalsta un komforta līmeni mierīgam nakts miegam.

Sastāvs:
1. Porolons 40 mm
2. Kokoss 20 mm
3. Kokvilnas vatelīns
Kopējais biezums – 70 mm

Mūsu vidēji cietais matracis “Biruta” ir izgatavots no trim būtiskiem materiāliem:

Porolons – 40 mm augstas kvalitātes putas nodrošina lielisku atbalstu ķermenim miega laikā, nodrošinot ērtu un mierīgu nakts miegu.Porolons dod mīkstu un labi atbalstošu slāni.

Kokoss – 20 mm dabīgā kokoss piešķir matracim izturību un struktūru, palīdzot tam saglabāt formu un stingrību laika gaitā. Dod labu atbalstu , lai ķermenis iegutu labāko atbalstu un būtu pareizā pozīcijā visu nakts laiku.

Kokvilnas vatelīns – Mīkstas kokvilnas vatelīna slānis virs kokoss slāņa nodrošina ērtu un mājīgu gulēšanas virsmu, kas apņem ķermeni un novērš spiediena punktus.

Mūsu “Biruta”  vidēji cietās virsmatracis ir Latvijas amatnieku ar daudzu gadu pieredzi virsmatraču izgatavošanas nozarē. Izmantojot tikai augstākās kvalitātes materiālus un vismodernākās ražošanas metodes, mēs radām produktu, kas nodrošinās jums mierīgu, komfortablu miegu gadiem ilgi.

Informācija par produktu kopšanu:
Lai jūsu “Biruta” vidēji cietais virsmatracis kalpotu gadiem ilgi, iesakām to regulāri apgriezt, vismaz reizi 3 mēnešos. Tas palīdzēs nodrošināt vienmērīgu nodilumu un paildzinās virsmatrača kalpošanas laiku. Papildus iesakām izmantot matrača pārklāju ar gumiju, lai jūsu “Biruta” virsmatracis būtu tīrs un bez traipiem. Ja jums ir jātīra virsmatracis, mēs iesakām izmantot maigu mazgāšanas līdzekli un siltu ūdeni, lai notīrītu visus traipus. Izvairieties no spēcīgu ķīmisko vielu lietošanas, jo tās var sabojāt virsmatraci un saīsināt tā kalpošanas laiku.

Mēs ceram, ka šī informācija ir bijusi noderīga, meklējot perfektu virsmatraci. Ja jums ir vēl kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu. Mēs vienmēr esam šeit, lai Jums palīdzētu.

Biežāk uzdotie jautājumi:

Cik stingrs ir “Biruta”  virsmatracis?

Mūsu “Biruta” virsmatracis ir veidots tā, lai nodrošinātu stingru gulēšanas pamatni, kas piedāvā atbalstu,bet pa virsu mīkta kārta ar porolonu, kas dod mīkstumu un konfortu. . Ar kopējo biezumu 70 mm, tas ir lieliski piemērots tiem, kas dod priekšroku atbalstošai guļamvirsmai.

Vai “Biruta” vidēji cietais virsmatracis ir hipoalerģisks?

Jā,  vidēji cietais matracis “Biruta” ir hipoalerģisks. Dabīgie kokosu un kokvilnas vatelīna slāņi ir hipoalerģiski un nodrošina tīru un veselīgu gulēšanas virsmu.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.