Skip to content

Mīksts Air putu un poroloma virsmatracis 120x200x8cm”Air – Top Classic”

133.00

Mīkstais Air putu un porolona 120x200cm virsmatracis “Air-Top Classic” ir izgatavots no divu veidu putām – Air putām un porolona. Air putas ir unikāls putu veids, kas izstrādāts, lai nodrošinātu izcilu elpojamību un gaisa plūsmu. Tas ļauj gaisam cirkulēt cauri putām, nodrošinot vēsāku un ērtāku gulēšanas virsmu. No otras puses, porolons nodrošina lielisku atbalstu un amortizāciju.

Apvienojot šos divus putu veidus, tiek izveidota mīksta un atbalstoša gulēšanas virsma, kas ir lieliski piemērota tiem, kas dod priekšroku mīkstākam virsmatracim. Abas šīs putas ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, kas ir rūpīgi atlasīti to izturības un komforta dēļ. Mūsu mīkstais virsmatracis “Air-Top Classic” ir ražots Latvijā, valstī, kas pazīstama ar saviem augstas kvalitātes putuplasta izstrādājumiem. Šajā virskārtā izmantotie materiāli ir augstākās kvalitātes, nodrošinot, ka tas nodrošinās jums ērtu un mierīgu miegu gadiem ilgi.

Sastāvs:

1. Air putas

2. Porolons

Kopējais biezums 80 mm

Izbaudiet ērtu un mierīgu miegu ar mūsu mīksto virsmatraci “Air-Top Classic”. Ražots Latvijā no augstas kvalitātes materiāliem, šis virsmatracis ir radīts, lai nodrošinātu jums perfektu maiguma un atbalsta līdzsvaru. Topper sastāv no divu veidu putām – Air putām un porolons – ar kopējo biezumu 80mm, nodrošinot ērtu un elpojošu gulēšanas virsmu.

Mūsu mīkstais virsmatracis “Air-Top Classic” ir standarta izmērā 120 x 200 cm. Vienkārši novietojiet to uz matrača, lai iegūtu papildu komforta un atbalsta slāni. Pateicoties tās maigumam un elpojamībai, jūs katru rītu pamodīsieties labi izgulējies.

Informācija par produktu kopšanu:
Lai nodrošinātu jūsu mīkstā virsmatrača "Air-Top Classic" ilgmūžību, mēs iesakām vietas tīrīt ar maigu mazgāšanas līdzekli un siltu ūdeni. Izvairieties no spēcīgu ķīmisko vielu tīrīšanas līdzekļu lietošanas, jo tie var sabojāt putasun porolonu. Pirms atkārtotas izmantošanas ļaujiet tam pilnībā nožūt. Ir arī ieteicams ik pēc dažiem mēnešiem pagriezt augšējo daļu, lai nodrošinātu vienmērīgu nodilumu.

Garantijas informācija:
Mūsu uzņēmumā mēs stāvam aiz mūsu produktu kvalitātes un vēlamies, lai jūs būtu pilnībā apmierināti ar pirkumu. Mūsu mīkstajam virsmatračam "Air-Top Classic" ir 2 gada garantija pret materiālu un ražošanas defektiem. Ja šajā laikā pamanīsiet defektus, mēs salabosim vai nomainīsim jūsu preci bez maksas.

Biežāk uzdotie jautājumi: 


No kā ir izgatavots mīkstais virsmatracis “Air-Top Classic”?
Mīkstais virsmatracis “Air-Top Classic” ir izgatavots no divu veidu putām – Air putām un porolona – ar kopējo biezumu 80mm.

Vai mīksto virsmatraču “Air-Top Classic” ir viegli uzstādīt?
Jā, mīksto virsmatraču “Air-Top Classic” ir viegli uzstādīt. Vienkārši izņemiet no iepakojuma un novietojiet to uz matrača, lai iegūtu papildu komforta un atbalsta slāni.

Kāda ir garantija mīkstajam virsmatračam “Air-Top Classic”?
Atbilde: Mīkstajam virsmatračam “Air-Top Classic” ir 2 gada garantija pret materiālu un ražošanas defektiem.

Vai mīksto virsmatraču “Air-Top Classic” var mazgāt?
Mēs iesakām mīksto virsmatraču “Air-Top Classic” uz vietas notīrīt ar maigu mazgāšanas līdzekli un siltu ūdeni. Izvairieties no spēcīgu ķīmisko vielu vai abrazīvu tīrīšanas līdzekļu lietošanas, jo tie var sabojāt Air putas un porolonu.

Kādā izmērā ir pieejams mīkstais virsmatracis “Air-Top Classic”?
Mīkstais virsmatracis “Air-Top Classic” ir pieejams standarta izmērā 120 x 200 cm ar 80 mm biezumu. Un ir pieejami arī pārējie standarta izmēri -80×200,90×200,140×200,160×200,180×200 cm

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.