Skip to content

Mīksts lateksa virsmatracis 120x200x8 cm”Air – Top Clima”

210.00

Mūsu mīksto virsmatraču “Air – Top Clima” izstrādājuši eksperti, kuriem ir dziļa izpratne par miega zinātni. Mēs izmantojam jaunākās tehnoloģijas un labākos materiālus, lai nodrošinātu, ka mūsu produkti atbilst augstākajiem komforta, atbalsta un izturības standartiem. Izmantojot mūsu mīksto virsmatraču “Air – Top Clima”, varat paļauties, ka iegādāsieties produktu, kas ir pamatots ar gadiem ilgo izpēti un pieredzi.

Sastāvs:

Mūsu mīkstais virsmatracis “Air – Top Clima” ir ražots Latvijā, un tam ir divu slāņu kompozīcija, kas darbojas kopā, lai nodrošinātu maksimālu gulēšanas pieredzi. Pirmais slānis ir izgatavots no lateksa, kas atbilst jūsu ķermenim un nodrošina izcilu komfortu. Otrais slānis ir izgatavots no porolona, kas piešķir papildu atbalstu un palīdz vienmērīgi sadalīt svaru. Šī kombinācija viss labāk noder vecāku gājuma cilvēkiem, kuriem naktī sāp kauli, locītavas un muskuļi. Jo gan lateks gan porolons noņem spiedienu no šīm vietām, cilvēkam ļaujot izgulēties bez sāpēm.Jo ar pareizo amortizācijas daudzumu mūsu mīkstais virsmatracis “Air – Top Clima” var palīdzēt jums iegūt labāku nakts miegu, samazinot dīdīšanos un griešanos, jo musuļi būs atslābuši un nebūs spiediens, kas liktu nakts laikā daudz grozīties. Uz tā pamata veicinot dziļu, mierīgu miegu.

Kopējais virsmatrača biezums ir 80 mm, nodrošinot tieši vajadzīgo amortizācijas daudzumu, lai uzlabotu jūsu matraci un uzlabotu miega kvalitāti.

Latvijā ražots virsmatracis
Sastāvs:
1. Lateks
2. Porolons
Kopējais biezums 80 mm

Materiāla atsauces definīcijas:

Latekss ir dabisks materiāls, kas iegūts no gumijas koku sulas. Šis materiāls ir pazīstams ar savu izturību, elastību un hipoalerģiskām īpašībām. Tas atbilst jūsu ķermenim un nodrošina spiediena mazināšanu, padarot to par ideālu izvēli tiem, kuri cieš no locītavu sāpēm.

Porolons ir sintētisks materiāls, ko plaši izmanto matraču rūpniecībā. Tas ir pazīstams ar spēju pielāgoties jūsu ķermenim un sniegt atbalstu tur, kur tas visvairāk nepieciešams. Porolons ir arī ļoti izturīgas un var izturēt gadiem ilgu lietošanu, nezaudējot savu formu.

Ieguvumi:

Mūsu mīkstais virsmatracis “Air – Top Clima” piedāvā virkni priekšrocību, kas ir paredzētas, lai uzlabotu jūsu miega kvalitāti un uzlabotu vispārējo labsajūtu. Dažas no galvenajām priekšrocībām ietver:

Izcils komforts: Lateksa vītņotie un porolona slāņi darbojas kopā, lai nodrošinātu izcilu komfortu, nostiprinot ķermeni un samazinot spiediena punktus. 

Uzlabota miega kvalitāte: ar pareizo amortizācijas daudzumu mūsu mīkstais virsmatracis “Air – Top Clima” var palīdzēt jums iegūt labāku nakts miegu, samazinot dīdīšanos un griešanos, jo musuļi būs atslābuši un nebūs spiediens, kas liktu nakts laikā daudz grozīties. Uz tā pamata veicinot dziļu, mierīgu miegu.

Ilgstoša izturība: izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, mūsu mīkstais virsmatracis “Air – Top Clima” ir veidots tā, lai tas kalpotu gadiem ilgi, nezaudējot formu vai atbalstu.

Hipoalerģisks: mūsu mīkstajā virsmatracī “Air – Top Clima” izmantotais latekss ir dabiski hipoalerģisks, padarot to par ideālu izvēli tiem, kam ir alerģija vai jutīgums.

Biežāk uzdotie jautājumi: 

Vai šo virsmatraci var izmantot ar jebkuru matraci?

Jā, mūsu mīkstais virsmatracis “Air – Top Clima” ir paredzēts lielākajai daļai standarta izmēra matraču.

Vai šis virsmatracis ir viegli tīrāms?

Jā, mūsu mīksto virsmatraču “Air – Top Clima” ir viegli tīrīt un uzturēt. Vienkārši notīriet ar mitru drānu un pēc vajadzības maigu mazgāšanas līdzekli.

Informācija par produktu kopšanu:

Lai jūsu mīkstais virsmatracis “Air – Top Clima” būtu labā stāvoklī, mēs iesakām pēc vajadzības notīrīt vietas ar mitru drānu un maigu mazgāšanas līdzekli. Izvairieties no spēcīgu ķīmisko vielu vai abrazīvu tīrīšanas līdzekļu lietošanas, jo tie var sabojāt materiālus un ietekmēt virskārtas stāvokli.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.