Skip to content

Mīksts virsmatracis 120 x 200 cm, biezums 30 mm “Laura”

130.00

Pievienojiet savam matracim papildu komforta slāni ar mūsu mīksto virsmatraci “Laura”. Ražots Latvijā, izmantojot vislabākos materiālus, šī virsma kopējais biezums ir 30 mm. 

Šis virsmatracis ir paredzēts standarta 120×200 cm matracim un nodrošina mīkstu, mājīgu virsmu mierīgākam nakts miegam. Lieliski piemērots ikvienam, kurš vēlas uzlabot savu matraci, neiegādājoties pilnīgi jaunu.

Sastāvs:

Latekss:  izmantotais latekss ir dabisks materiāls, kas nodrošina lielisku atbalstu un komfortu. Tas atbilst jūsu ķermeņa formai un vienmērīgi sadala svaru, samazinot spiediena punktus un nodrošinot mierīgāku miegu.

Latvijā ražots virsmatracis

Garantijas informācija:
Mēs stāvam aiz mūsu produktu kvalitātes un piedāvājam 2 gada garantiju pret materiālu un ražošanas defektiem.

Informācija par produktu kopšanu:
Lai jūsu virsmatracis būtu vislabākajā stāvoklī, mēs iesakām to regulāri vēdināt un izmantot matrača pārklāju, lai novērstu traipus. Ja nepieciešams, notīriet vietu ar maigu mazgāšanas līdzekli un siltu ūdeni. Virsmatracim ir arī noņemams pārvalks, ko viegli noņem un var likt veļasmašīnā.

Mūsu mīkstais virsmatracis “Laura” ir izgatavots no vislabākajiem materiāliem un meistarības, nodrošinot, ka saņemat augstas kvalitātes produktu, kas nodrošinās komfortu un atbalstu gadiem ilgi.

Biežāk uzdotie jautājumi: 

Vai šis virsmatracis derēs manam 120×200 cm matracim?
Jā, šis virsējais ir paredzēts standarta 120×200 cm matračiem.

Vai es varu izmantot šo virskārtu uz cieta matrača?
Jā, šis virsējais ir izstrādāts, lai pievienotu mīkstu komforta slāni jebkuram matracim, arī cietam.

Vai tas ir piemērots cilvēkiem ar alerģijām?
Jā, dabīgais latekss, kas tiek izmantots šajā virskārtā, ir hipoalerģisks un izturīgs pret putekļu ērcītēm un pelējumu. Tā ir lieliska izvēle ikvienam, kam ir alerģija vai jutīgums.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.