Skip to content

Atmiņu putu matrači

Mūsu atmiņas putu matraču matriāls piedāvā ērtu un atbalstošu sajūtu, lai nakts miegs būtu konfortabls, kas ļaus jums labi izgulēties un būt gatavam jaunai dienai. Mūsu matrači ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem un profesionālu meistarību, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo nakts miegu.

Populārākie atmiņu putu matrači

memory foam matrači

Memory Foam Matrači

Mūsu atmiņas putu matrači ir izstrādāti, lai sniegtu izcilu atbalstu un komfortu. Augsta blīvuma atmiņas putas pielāgojas jūsu ķermenim, sniedzot jums komfortu un samazinot spiediena punktus mierīgākam miegam. Elpojošais materiāls palīdz regulēt temperatūru, lai jūs visu nakti saglabātu vēsumu un komfortu.

Mūsu matrači ir arī hipoalerģiski un izturīgi pret putekļu ērcītēm, nodrošinot veselīgu miega vidi, kurā nav alergēnu un kairinātāju. Noņemamais un mazgājamais pārvalks ļauj viegli uzturēt matraci tīru un svaigu, savukārt vairāku izmēru opcijas nodrošina, ka varat atrast ideāli piemērotu gultas rāmim.

Kas ir Atmiņu putu matriāls

Atmiņas putas ir porolona putu veids, ko NASA sākotnēji izstrādāja 1960. gados. Tas ir izstrādāts, lai reaģētu uz karstumu un spiedienu, kas ļauj tai pielāgoties jūsu ķermeņa formai un nodrošināt izcilu atbalstu un komfortu. Putas tiek izgatavotas, izmantojot ķīmisko vielu kombināciju, kuras sajauc kopā un pēc tam ielej veidnēs, lai izveidotu vēlamo formu un izmēru. Memory foam ir augsta blīvuma putas, kas ir gan atbalstošas, gan ērtas, padarot to par ideālu materiālu matračiem un citiem gultas piederumiem.
Atmiņu putu matrači

Arī pirkts kopā - koka gultas rāmji

Papildus informācija

Ieguvumi

Mūsu atmiņas putu matrači ir paredzēti, lai uzlabotu dzīvi ikvienam, kurš meklē labāku nakts miegu. Neatkarīgi no tā, vai jūs ciešat no muguras sāpēm, locītavu sāpēm vai vienkārši jums ir grūtības naktī ērti iejusties, mūsu matrači var palīdzēt jums atpūsties, lai justos vislabāk. Sniedzot izcilu atbalstu un samazinot spiediena punktus, mūsu matrači var palīdzēt jums pamosties, justies labi izgulējies un gatavam jaunai dienai.

Materiāli

Mūsu atmiņas putu matrači ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, kas ir paredzēti, lai nodrošinātu izcilu atbalstu un komfortu. Atmiņas putas pielāgojas jūsu ķermenim, samazinot spiediena punktus un nodrošinot jums komfortu. Poliestera un spandeksa pārvalks ir elpojošs, ļaujot gaisam cirkulēt un palīdzot regulēt temperatūru visas nakts garumā.

Kopšanas instrukcijas

Lai jūsu atmiņas putu matracis būtu tīrs un svaigs, vienkārši noņemiet pārsegu un mazgājiet veļas mašīnā aukstā ūdenī ar maigu mazgāšanas līdzekli. Nebalināt, negludināt un netīrat ar spēcīgu ķīmisku līdzkli. Pirms lietošanas ļaujiet matracim un pārvalkam kārtīgi izžūt. Vel ir ļoti ieteicams ik pa 3-6 mēnešiem matraci pagrist otrādi, lai tas atgūs savu formu un nerodas iegulējumi.

Garantija:

Mēs esam pārliecināti par mūsu produktu kvalitāti un piedāvājam 2 gadu garantiju pret materiālu un ražošanas defektiem. Ja neesat pilnībā apmierināts ar savu matraci, sazinaties ar mums un risināsim problēmu kopā.

Salīdzinājums ar citiem matraču veidiem:

Atmiņas putu matrači piedāvā unikālu miega pieredzi, kas atšķiras no citiem matraču veidiem, piemēram, kokosa un lateksa matračiem. Šeit ir salīdzinājums:

Atmiņu putu matracis:

Atmiņas putu matrači ir pazīstami ar spēju pielāgoties jūsu ķermenim, samazinot spiediena punktus un nodrošinot izcilu atbalstu un komfortu. Tie ir izgatavoti no augsta blīvuma putām, kas ir izstrādātas, lai reaģētu uz karstumu un spiedienu, nodrošinot personalizētu miega pieredzi. Atmiņas putu matrači ir pazīstami arī ar spēju izolēt kustību, padarot tos par labu izvēli pāriem, kuriem ir dažādas miega preferences.

Kokosa matrači:

Kokosa matrači, kas ir stingri, labu atbalstoši un idiāli der cilvēkiem kam ir muguras problēmas. Tir ir stingrāki par atmiņas putu matračiem un neieņem jūsu ķermeņa kontūru.Kokosa matrači var būt laba izvēle cilvēkiem, kuri dod priekšroku stingrai gulēšanas virsmai.

Lateksa matrači:

Lateksa matrači ir izgatavoti no dabīgām vai sintētiskām lateksa putām, kas nodrošina atbalstošu un ērtu nakts miegu. Tie ir pazīstami ar savu spēju pielāgoties jūsu ķermenim, vienlaikus saglabājot atsaucības sajūtu. Lateksa matrači ir arī hipoalerģiski, un tiem bieži ir ilgāks kalpošanas laiks nekā citiem matraču veidiem. Lateks ir viss mīkstākais no salīdzinošajiem matriāliem- kokosa un atmiņu putām.

Kopumā atmiņas putu matrači ir laba izvēle cilvēkiem, kuriem ir vajadzība lai atbilstītu viņu ķermeni un samazinātu spiediena punktus. Kokosa matrači var būt laba izvēle cilvēkiem, kuri dod priekšroku stingrākai gulēšanas virsmu. Lateksa matrači nodrošina atbalstošu un ērtu miegu, taču tie var būt dārgāki nekā cita veida matrači. Galu galā jums piemērotākais matrača veids būs atkarīgs no jūsu individuālajām miega vēlmēm un vajadzībām.

Biežāk uzdotie jautājumi par Atmiņu putu matračiem:

Atmiņas putas ir poliuretāna putu veids, kas ir izstrādāts, lai pielāgotos jūsu ķermenim, samazinot spiediena punktus un nodrošinot izcilu atbalstu un komfortu

Var paiet līdz 48 stundām, līdz matracis pilnībā izplešas un sasniedz maksimālo biezumu. Šajā laikā vislabāk ir izvairīties no gulēšanas uz matrača un ļaut tam pilnībā izplesties.

Parasti atmiņas putu matračiem, pirmoreiz atverot, ražošanas procesa dēļ ir neliela smaka. Šai smaržai vajadzētu izkliedēt dažu stundu līdz dažu dienu laikā pēc izņemšanas no iepakojuma.

Jā, kopā ar matraci varat izmantot apsildes paliktni, taču noteikti ievērojiet ražotāja norādījumus un neatstājiet sildīšanas paliktni uz ilgāku laiku.

Atmiņas putu matrača kalpošanas laiks var atšķirties atkarībā no putuplasta kvalitātes un tā, cik labi tas tiek kopts. Vidēji augstas kvalitātes atmiņas putu matracis var kalpot no 8 līdz 10 gadiem.

Atmiņas putu matrači, kā visi citi matrači, ir ieteicams grozīt, lai matracis iegūtu savu sākotnējo formu.