Skip to content
Bērnu Skolas Mēbeles

Skolas mēbeles, garderobes skapīši , bērnu galdi un krēsli.

Mēs lepojamies ar savu apņemšanos nodrošināt kvalitāti. “Ēveles- Mēbeles’’ mēbeles ir veidotas tā, lai tās būtu drošas, ilgtspējīgas un izturīgas.

Neatkarīgi no tā, vai meklējat iekštelpu vai ārtelpu mēbeles.pie mums atradīsiet kāroto. Un tā kā mūsu bērnu mēbeles ir izgatavotas no izturīgiem materiāliem, piemēram, masīvkoka vai saplākšņa tās kalpos visām bērnu vajadzībām.

Bērnu skolas mēbeles.

Ēvele-Mēbele augstas kvalitātes bērnudārza mēbeles par pieņemamām cenām. Mēs izmantojam tikai visaugstākās kvalitātes Baltijas bērzu vai priedi visās mūsu mēbelēs , un apstrādājam mēbeles ar bērniem drošu un draudzīgu apstrādes veidu. Rezultā iegūstam izturīgas mēbeles, kas izceļas ar augstākajiem drošības standartiem pirmsskolas mēbeļu industrijā. Visas  koka detaļas ir ar noapaļotiem stūriem, tāpēc varat justies droši, ļaujot jaunajai paaudzei spēlēties neapdraudot sevi.

Vai nepieciešama palīdzība vai papildinformācija? Vienkārši piezvaniet mūsu draudzīgajai pārdošanas komandai pa tālruni +371 29906300 vai sūti mums ziņu uz e-pastu – [email protected]

Sazinieties ar mums šodien, lai apspriestu jūsu mēbeļu prasības.

Ieskaties mūsu bērnudārza mēbeļu piedāvājumā un pasūti jau šodien

+371 29906300.

Pirmsskolas mēbeles un aprīkojums.

Mums galvenā ir kvalitāte. Mēbeles kas ir izgatvotas no dabīga koka. Mēs izgatvojam mēbeles priekš bērnudārziem, aprūpescentriem, dienas centriem un citiem. Esam izstrādājuši kvalitatīvu un drošu mēbeļu klāstu bērniem. To darot mēs palīdzam izveidot skaistu un ērtu mācību vidi mūsu mazajiem.

berna plaukts
gardrobes-skapisi-ar-solu-bernudarza-mebeles

Mēbeles pirmsskolas klasē.

Pirmskolas vecuma bērnu mēbeles ir jāatbilst viņu vajadzībām un galvenais drošībai. Lai pie tām viņi varētu ērti gan mācīties, gan spēlēties gan paēst. SIA “Ēvele-Mēbele” ir izgājuši tieši uz bērnu mēbelem, kā bērnu galdi un krēsli ar regulējamiem augstumiem. Tādā veidā radot bērnam vienmēr pareizu stāju, kad sēž pie galda un mēbeļu spēju pielāgoties jeb kura auguma bērnam.

Advisory

This is Service Description. A leading pro-democracy organization called on residents to take to the streets again this weekend, in the wake of clashes that have put the government on the defensive and delayed by at least two days a debate on a contentious extradition bill.

Bērnu Skolas Mēbeles

Klientu un Projektu Galerija.

Bērnu Skolas Mēbeles
Bērnu Skolas Mēbeles
Bērnu Skolas Mēbeles
namins-smuksu-kastes-dzeltens