Skip to content

Bērnu Rotaļu Laukumi

Sporta Laukumi Bērniem

Mēs izgatvojam bērnu rotaļu laukumus pēc individuāla pasūtijuma. Jūsu izvēlētiem dizainiem, matriāliem, izmēriem un apstrādes veida. Sazinaties ar mums un kopīgi atradīsim labāko risinājumu tieši Jums.

namins-smuksu-kastes-dzeltens
Bērnu šūpoles un rotaļu laukumu aprīkojums
Bērnu šūpoles un rotaļu laukumu aprīkojums
koka smilšu kastes baltā krāsa
Bērnu šūpoles un rotaļu laukumu aprīkojums

Bērnu rotaļu laukumu šūpoles un rotaļu namiņi

Mēs izgatavojam plašu rotaļu laukumu aprīkojumu un šūpoļu komplektus privātmājām, parkiem, dzīvokļu ēkas pagalmiem utt. Mūsu piedāvājam izgatvot smilšu kastes, bērna spēļu namiņus ar slitkalniņiem un trepēm kā arī bez, šūpolēm un citām būvkonstrukcijām aktīvai rotaļai ārpus telpām. Visi mūsu produkti ir būvēti, ievērojot stingrus standartus, un tiek regulāri pārbaudīti, lai pārliecinātos, vai tie ir pietiekami droši. Ja runa ir par bērniem, tad drošība ir ļoti svarīga.

Spēļu laukuma kombinēšana

Attiecībā uz spēļu laukumu komplektiem ir pieejams šķietami neierobežotas iespējas opciju daudzums. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties šūpoles un slidkalniņu, vai kāpnes, vai rāpjamo sienu,vai zirnekļa sienu, kur pārbaudīt savus spēkus..varam izgatvot jeb ko. Rotaļlaukumu var papildināt ar lielu smilšu kasti ar vāku, kur bērns var izpausties mākslā pēc kārtīgas izvingrošanās.

Pagriešanas iestatītā ietilpība

Pirms šūpolu un slitkaniņa komplekta iegādes ir jāņem vērā arī kādam noslogojumam izgatvotā konstrucija domāta, vai cik bērniem šūpoles un slitkalniņš paredzēts. Jaunākiem bērniem ar bērnu šūpolēm tas ir mazāk svarīgi. Kad bērni ir vecāki, noteikti ir daudz svarīgāk domāt par to, cik lielu svaru un cik bērniem vienlaicīgi ir paredzētas šūpoles un slitkaniņa konstrukcija. Īpaši tas attiecas uz ģimenēm kurām ir vairāki bērni un ja bērniem ir daudz draugu, kuri bieži nāk ciemos. Lai no tā izvairītos, noteikti atrodiet viss piemērotāko konstrukciju saviem bērniem, jo drošība ir pirmajā vietā.

namins mazajiem
bērnu smilšu kaste un šūpoles

Bērni šūpoles un āra mēbeļu meistars latvija

Rotaļlaukums ir vieta, kur visi bērni dodas izklaidēties, bet, ja tuvumā nav rotaļlaukuma, ko var darīt? To var izgatvot vai pasūtīt pēc individuāla pasūtijuma pie galdnieka! Šūpoles ir ideāls izklaides līdzeklis bērniem jūsu pagalmā. Viņi var izklaidēties stundām ilgi šūpojoties uz priekšu un atpakaļ vai laižoties lejā pa slitkalniņu. Neatkarīgi no tā, kāda ir aktivitāte, varat garantēt, ka āra rotaļu kopa vienmēr ir jautrs laiks jūsu bērnam. Un nav svarīgi, kāds ir jūsu bērna vecums. Jūs varat pasūtīt tādu bērna rotaļu laukumu, kas atbilst Jūsu bērnam. Mazi šūpoles komplekti ir ideāli piemēroti jaunākiem bērniem un mazuļiem, bet lielāki — vecākiem bērniem. Vienīgais, par ko jums ir jāpārliecinās, ir tas, ka jums ir rotaļlaukums, kas ir piemērots viņiem, tāpēc šeit ir daži padomi, kā to izdarīt.

Šūpoles izmēri

Lai iegūtu vislabāko mājas rotaļu kopā ar saviem bērniem, jums ir jādomā par to, kāds ir jūsu bērnam piemērotākais šūpoles lielums. Šūpoles ir paredzētas jūsu bērna vecumam, jo ir dažādi piedāvājumi. Kā ,piemēram , kas derēs 12 gadus vecam bērnam , noteikti nederēs arī 4 gadus vecam bērnam.Lai bērnsa netiktu savainots.. ir jāparliecinās par piemērotāko konstrukciju, lai bērnam izklaide būtu droša un var iet rotaļās.

Protams, ja bērns ir vecāks, mazo rotsļlaukumu komplekti nebūs piemēroti. Ir daudz bērnu rotaļlaukumi, kas ir lielāki un komplektā ir daudz un dažādas lietas- šūpoles, slitkalniņi, smilšakaste, rāpjama siena, rāpjamā virve un citas lietas. Tas atvieglo bērna aizraušanos neatkarīgi no vecuma grupas. Tāpēc, ja plānojat gadiem ilgu izklaidi bērnam, noteikti meklējiet pagalma rotaļu kompelektu, kurā būtu pietiekami daudz interesantu elementu, lai viņi varētu iesaistīties arī tad, kad būs paaugušies.