Skip to content

Masīvkoka Galdi

Izgatavots pēc masīvkoka pusdienu galdiem

Iedvesmojoties no skandināvu dizaina, bet ar mūsdienīgu pieskaņu, mūsu galdi ir skaists papildinājums jebkurai mājai, birojam vai restorānam.

Mūsu galdi ir skaists papildinājums jebkurai mājai, birojam vai restorānam.

Mēs projektējam un izgatavojam izcilus ēdamgaldus ar dzīvo malu, koka galdus, soliņus, koka mēbeles pēc pasūtījuma.
Mēs esam neliela amatnieku grupa, kas projektē, būvē un ar rokām apstrādā ēdamgaldus, koka galdus, solus un koka mēbeles pēc pasūtījuma.
Mēs uzskatām, ka pēdējā detaļa vienmēr ir vissvarīgākā. Ar mūsu rokām gatavoto meistarību un uzmanību detaļām mēs nodrošinām noturīgu un skaistu papildinājumu jebkurai telpai.

Ja jums ir nepieciešams jauns galds viesistabai, darba kabinetam vai jebkurai citai telpai jūsu mājās, nemeklējiet tālāk. Mūsu uzņēmums specializējas mēbeļu ražošanā pēc pasūtījuma, un mēs varam izgatavot jebko no maziem soliņiem, kafijas galdiņiem līdz garam pusdienu galdam ar pieskaņotiem krēsliem. Mēs varam izveidot jebkuru jums nepieciešamo izmēru vai formu, un mūsu cenas vienmēr ir izdevīgas.

koka ozols galdi
Masīvkoka Galdi

Latvijā pieejami ilgtspējīgi masīvkoka galdi, kas izgatavoti no ilgtspējīgām cietkoksnēm.

Masīvkoka galdi jebkuram pielietojumam – konferenču telpai, mājām vai viesnīcai. Koka soli ar unikālu dizainu ideālai āra vai dzīvojamai videi. Izcilas kvalitātes, mūsdienīgas koka mēbeles nevainojamai ēdināšanas pieredzei vai biroja videi.

Vai esat kādreiz atradis kaut ko tādu, kas tikko uzrunāja jūs un lika jums to vēlēties? Tā mēs jūtamies par dzīvām mēbelēm. Tās ir skaistas, dabiskas, kas ir rūpīgi izstrādātas ar vislielāko rūpību un skaistumu. Mēbeles ar dzīvām malām ir lieliski piemērotas jebkurai videi – jūsu mājām, birojam vai pat viesnīcai. Mūsu soliņus var izmantot āra apstākļos, piemēram, uz jūsu verandas.

Ļaujiet mums izstrādāt un izgatavot jūsu pusdienu galdu.

Masīvkoka Galdi
Masīvkoka Galdi
Ozul Koka Galdi
Masīvkoka Galdi
Masīvkoka Galdi

Zvaniet mums jau šodien!

Mēs esam gatavi apspriest jūsu idejas un iedzīvināt jūsu jauno koka galdu.

Tel: +371 – 29906300