Skip to content

Lidojošās gultas rāmis 180×200 cm

370.00

Iepazīstinām ar mūsu jauno masīvkoka lidojošo gultu rāmju klāstu 180×200 cm izmērā. Pārdod tiek tikai koka rāmja daļa, bez mīkstās galvagaļa daļas.
Kapēc šo gultu sauc pa lidojošo? Jo kad skataties uz gultas rāmi, nav rdzamas gultas kājas. Gultas izskatas ka stāv gaisā. Izgatavoti no priedes masīvkoka no augstākās kvalitātes materiāliem, mūsu lidojošās gultas rāmji ir gan moderni, gan eleganti, piešķirot jūsu guļamistabas interjeram unikālu pieskārienu.

Ar rāmja biezumu 4 cm, mūsu lidojošā gultas rāmji ir pieejami divos apstrādēs – ūdens bāzes lakā vai dabīgās eļļas+ vaska apdarē. Dabiskā eļļas apdare izceļ koka skaistumu un piešķir siltu pieskārienu jūsu guļamistabas dekoram.

Mūsu masīvkoka lidojošā gultas rāmji ir daļēji samontēti, taču ar mūsu metāla saspiežamajiem mēbeļu stiprinājumiem pašmontāža ir vienkārša, un galīgās montāžas pabeigšana aizņem mazāk nekā 15 minūtes. Ja nepieciešams, piedāvājam arī montāžas pakalpojumu.

Mūsu lidojošā gultas rāmji, kas izgatavoti no dabīgiem koka materiāliem, ir viegli kopjami, tāpat kā jebkura cita koka mēbele.

Izpētiet mūsu masīvkoka lidojosas gultu rāmju izvēli, kas moderns un elegants papildinājums jūsu guļamistabas interjeram. Mūsu 100% apmierinātības garantija nodrošina, ka būsiet apmierināts ar pirkumu. Tiek piemēroti noteikumi un nosacījumi.

Materiāla atsauces definīcijas:

Mūsu masīvkoka lidojošās gultas rāmji ir roku darbs no augstākās kvalitātes materiāliem, tostarp masīvkoka priedes, kas ētiski iegūti no sertificētiem piegādātājiem Latvijā.

Informācija par montāžu:

Mūsu masīvkoka lidojošā gultas rāmji ir daļēji samontēti, taču galīgā montāža ir vienkārša, pateicoties mūsu metāla saspiežamajiem mēbeļu stiprinājumiem. Pašmontāža aizņem mazāk nekā 15 minūtes, un mēs piedāvājam arī montāžas pakalpojumu, ja nepieciešams.

Informācija par produktu kopšanu:

Mūsu masīvkoka peldošās gultas rāmji ir izgatavoti no dabīgiem koka materiāliem, padarot tos viegli kopjamus un kopjamus. Jūs varat kopt savu gultas rāmi tāpat kā jebkuru citu koka mēbeli.

Paldies, ka apsverat mūsu masīvkoka lidojošās gultas rāmi ar dabīgas eļļas apdari. Mēs ceram, ka tas piešķirs modernu un elegantu pieskārienu jūsu guļamistabas dekoram. Ja jums ir vēl kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums.

Bieži uzdotie jautājumi par mūsu peldošo gultu rāmjiem
Kāds ir gultas rāmja izmērs?

Gultas rāmja izmērs ir 180×200 cm. Bet var izgatvot arī pēc klienta izmēriem.

No kāda materiāla ir izgatavots gultas rāmis?

Gultas rāmis ir izgatavots no priedes masīvkoka, kas izgatavots ar rokām no augstākās kvalitātes materiāliem, kas ētiski iegūti no sertificētiem piegādātājiem tepat Latvijā.

Kāda apstrāde ir pieejamas gultas karkasam?

Gultas rāmja apdare var būt tāda ko izvēlas klients.

Vai gultas rāmim ir nepieciešama montāža?

Jā, gultas rāmis ir daļēji salikts, taču galīgā montāža ir vienkārša un vienkārša, aizņemot mazāk nekā 15 minūtes, izmantojot komplektācijā iekļautos metāla saspiežamos mēbeļu stiprinājumus.

Kā kopt gultas rāmi?

Gultas rāmis ir izgatavots no dabīgiem koka materiāliem, un to var kopt tāpat kā jebkuru citu koka mēbeļu.

Vai gultas rāmi var krāsot vai pabeigt pēc mana pieprasījuma?

Jā, mūsu masīvkoka peldošās gultas rāmjus var krāsot vai apdarināt atbilstoši jūsu pieprasījumam.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.