Skip to content

Bērza koka krēsli un apaļais galds bērniem ar regulējamiem augstumiem

240.00

Izgatavoti no augstas kvalitātes bērza koka, šie krēsli un galdi piedāvā perfektu stila, izturības un funkcionalitātes sajaukumu. Ar regulējamu augstumu jūsu bērns var pielāgot mācību telpu savām īpašajām vajadzībām, nodrošinot maksimālu komfortu un produktivitāti.

Mēs piedāvājam divus dažādus sākotnējos augstumus. Pašiem mazākajiem no 1 gada vecuma galdam 42 cm un krēslam 20 cm. mēbeles iet uz augšu ik pa 5 cm. Mēbeles derēs līdz 7 gadu vecumam.

Bet nedaudz vecākiem bērniem- no 3 gadu vecumam. Galda augstums 50 cm, bet krēslam 26 cm. derēs bērnam līdz 9 gadu vecumam.

Apstrāde: Laka
Komplektācija: Mainīga
Materiāli: Bērza koks
Izgatvošanas laiks: 2-3 nedeļas
Vidējais piegādes laiks: 2 darba dienas
Izgatavotas :Latvijā
Piegādes maksa: 15,- euro pa vidu Latviju līdz Jūsu adresei.
Garantija: 2 gad

SKU: 6441 Kategorijas:

Vai meklējat ideālas mēbelesi saviem bērniem? Nemeklējiet tālāk! Mūsu bērza koka krēsli un apaļais galds ar regulējamu augstumu ir ideāls papildinājums jūsu bērna telpu.

Mūsu krēsli un galds ir ne tikai funkcionāli, bet arī jautri! Apaļā galda dizains un stilīgā bērza koka apdare padara to par lielisku papildinājumu jebkurai bērnu istabai. Turklāt krēsliem ir ar atzveltni, kas nodrošina papildu komfortu, palīdzot uzlabot bērna stāju un samazināt sasprindzinājuma vai savainojumu risku.

Nepalaidiet garām iespēju nodrošināt bērnam ērtu un stilīgu mācību telpu. Apmeklējiet mūs jau šodien un uzziniet, kā mūsu bērza koka krēsli un apaļais galds ar regulējamu augstumu var pārveidot jūsu bērna mācību pieredzi.

Mēs piedāvājam divus dažādus sākotnējos augstumus. Pašiem mazākajiem no 1 gada vecuma galdam 42 cm un krēslam 20 cm. mēbeles iet uz augšu ik pa 5 cm. Mēbeles derēs līdz 7 gadu vecumam.

Ir iespējams izgatvot arī no tādiem kokiem kā osis, ozols vai priede.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.