Skip to content

Lielā koka smilškaste ar namiņu bērniem 3×3 metri

900.00

Vai meklējat smilšu kasti, kurā var izmitināt lielu bērnu grupu? Nemeklējiet tālāk par mūsu bērnudārza un skolas lielo smilšu kasti! Šīs smilšu kastes izmēri ir 3 x 3 metri, tās stūrī ir neliela māja, kuras izmērs ir 1 x 1 metrs, un tās malā ir soliņi un neliels galds. Otrā pusē ir kaste ar vāku, kas arī ir 1×1 metrs. Izgatavota no priedes masīvkoka un ūdensnecaurlaidīga finiera, kura biezums ir 16 mm, šī smilšu kaste ir pietiekami izturīga, lai izturētu regulāru lietošanu un varētu stāvēt laukā visu cauru gadu. 

Smilšu kastes dibens ir pārklāts ar plēvi, kas neļauj tai izaugt zālei, nodrošinot, ka smilšu kaste paliek tīra un droša bērniem. Tam ir arī noapaļotas malas, kas nodrošina papildu drošību, padarot to lieliski piemērotu bērnudārziem, skolām un lietošanai mājās.

Mēs piedāvājam šīs smilšu kastes pielāgošanas iespējas, tostarp tās izgatavošanu pēc Jūsu vēlamajiem izmēriem un krāsošanu Jūsu izvēlētajās krāsās. Ar savu unikālo smilšu kastes un rotaļu mājas kombināciju šī lielā koka smilšu kaste noteikti nodrošinās bērniem stundas jautrības.

SKU: 13646 Kategorija:

Garantijas informācija:
Visiem mūsu produktiem ir divu gadu garantija, kas attiecas uz visiem materiālu vai ražošanas defektiem. Ja jums ir problēmas ar produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu, lai saņemtu palīdzību.

Informācija par montāžu:
Šīs smilšu kastes montāža ir vienkārša. Tam ir skaidras instrukcijas.. Divi cilvēki to var samontēt 1-2 stundu laikā.

Informācija par produktu kopšanu:
Lai nodrošinātu, ka jūsu smilšu kaste kalpos gadiem ilgi, iesakām to apsekt ziemas laikā ar plēvi, bet atstāt vietu, kur vājs tik iekšā, lai žāvēt koku. Regulāri notīriet to ar ūdeni un izvairieties no spēcīgu ķīmisko vielu vai abrazīvu lietošanas.

Kā eksperti āra spēļu aprīkojuma jomā mēs esam apņēmušies nodrošināt augstas kvalitātes produktus, kas ir droši un izturīgi lietošanai bērniem.

Biežāk uzdoti jautājumi: 

Vai smilšu kasti var pielāgot manim izmēriem?
Jā, mēs piedāvājam šīs smilšu kastes pielāgošanas iespējas, tostarp tās izgatavošanu atbilstoši jūsu vēlamajiem izmēriem.

No kā sastāv smilšu kaste?
Smilšu kaste ir izgatavota no priedes masīvkoka un ūdensizturīga finiera, kura biezums ir 16 mm.

Vai smilšu kaste ir droša lietošanai bērniem?
Jā, smilšu kastei ir noapaļotas malas, kas nodrošina papildu drošību, padarot to lieliski piemērotu bērnudārziem, skolām un lietošanai mājās.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai saliktu smilšu kasti?
Divi cilvēki var salikt smilšu kasti dažu stundu laikā, un tai ir skaidras instrukcijas.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.