Skip to content

Lielā smilšukaste ar vāku izmērs 180 x 180 cm (Paredzēta bērnudarziem vai skolām)

600.00

Vai meklējat drošu un izturīgu smilšu kasti, kurā rotaļāties jūsu bērni? Mūsu priedes masīvkoka bērnu smilšu kaste ar salokāmiem soliņiem un pārsegu ir ideāla izvēle. Šai smilšu kastei, kuras izmēri ir 180×180 cm, ir ērts vāks, kas viegli atveras un aizveras, saglabājot jūsu bērna rotaļu laukumu tīru un bez jebkādiem dzīvnieku pārsteigumiem.

Smilšu kastes komplektācijā iekļautie salokāmie soli ir spēcīgi un izturīgi, un tos var viegli nolocīt, veidojot aizsargpārsegu, kad tos neizmanto. Smilšu kaste ir izgatavota no dabīgiem materiāliem, un visas malas ir noapaļotas papildu drošībai. Turklāt to var krāsot jūsu izvēlētajā krāsā vai atstāt dabiskā stāvoklī.

Šo smilšu kasti var pielāgot jūsu vajadzībām, un to var izgatavot pēc jūsu vēlamā izmēra. Izgatavota no priedes masīvkoka, šī smilšu kaste ir ne tikai izturīga, bet arī piešķir jūsu āra telpai dabas skaistuma pieskārienu.

SKU: 13672 Kategorijas:

Garantijas informācija:
Mēs esam apņēmušies nodrošināt augstas kvalitātes produktus, kas atbilst jūsu vajadzībām un pārsniedz jūsu cerības. Mūsu smilšu kastei ir 2 gada garantija pret materiālu un ražošanas defektiem.

Informācija par montāžu:
Mūsu smilšu kastes montāža ir vienkārša. Lielākajai daļai mūsu produktu ir nepieciešama neliela montāža vai vispār nav nepieciešama montāža, taču retos gadījumos, kad ir nepieciešama montāža, mēs piedāvājam skaidrus un viegli izpildāmus norādījumus. Mūsu klientu apkalpošanas komanda vienmēr ir gatava palīdzēt, ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības.

Informācija par produktu kopšanu:
Lai smilšu kaste kalpotu gadiem ilgi, iesakām to regulāri tīrīt ar mīkstu suku vai drānu. Izvairieties no skarbu ķīmisko vielu vai abrazīvu tīrīšanas līdzekļu izmantošanas, kas var sabojāt koksni. Varat arī katru gadu atkārtoti uzklāt jaunu krāsas kārtu, lai saglabātu tā dabisko skaistumu un aizsargātu to nolaikapstākļu ietekmes.

Kā āra mēbeļu eksperti mēs saprotam, cik svarīgi ir nodrošināt augstas kvalitātes, izturīgus produktus, kas atbilst mūsu klientu vajadzībām. Mūsu priedes masīvkoka bērnu smilšu kaste ar saliekamiem soliem un pārsegu ir izstrādāta, ņemot vērā jūsu bērna drošību un baudu, vienlaikus piešķirot jūsu āra telpai dabisku skaistumu.

Biežāk uzdotie jautājumi: 

Kādi ir smilšu kastes izmēri?
Smilšu kastes izmēri ir 180×180 cm. Un augstums 27 cm.

Vai smilšu kasti var krāsot citā krāsā?
Jā, smilšu kasti var nokrāsot jūsu izvēlētajā krāsā vai atstāt to dabiskā stāvoklī.

Vai smilšu kastei ir nepieciešama montāža?
Montāža ir ļoti vienkārša. Nepieciešama montāža, mēs nodrošinām skaidrus un viegli izpildāmus norādījumus.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.