Skip to content
Izpārdošana!

Divstavu Gulta “Kristīna”

Original price was: €1,400.00.Current price is: €1,250.00.

Iepazīstinām ar koka divstāvu gultu bērniem “Kristina”, kas ir ideāls risinājums vecākiem, kuri vēlas maksimāli izmantot vietu, vienlaikus nodrošinot saviem bērniem komfortu un sakārtotību. Mūsu divstāvu gulta ir izgatavota no priedes masīvkoka un ar rokām izgatavota no augstākās kvalitātes materiāliem, un tai ir izturīga un izturīga konstrukcija, kas kalpos gadiem ilgi.
Šī divstāvu gulta ir veidota ar kāpnēm, lai ērti piekļūtu augšējai gultai, un tajā ir četras apakšgultas atvilktnes rotaļlietu, apģērbu un citu būtisku lietu glabāšanai. Atvilktnēm ir divi dažādi izmēri: 60x40x20 cm (3 gab.) un 40x40x20 cm (1 gab.), nodrošinot pietiekami daudz vietas jūsu bērna mantām.
Bērnu koka divstāvu gulta “Kristina” ir apdarināta ar lakas un vaska pārklājumu, kas nodrošina tās dabiskā skaistuma saglabāšanu turpmākajos gados. Gultas rāmja biezums ir 70×70 mm, nodrošinot nepieciešamo izturību jūsu bērna svara noturēšanai.>
Matrača izmērs ir 80×200 cm un to var pielāgot atbilstoši klienta izmēriem. Ar saspiežamiem metāla stiprinājumiem bērnu koka divstāvu gultu “Kristina” var viegli salikt>

Bērna divstāv masīvkoka gultiņa
Ar četrām atviltnēm. Izmērs – 60x40x20 cm ( 3 gb) un 40x40x20 cm ( 1 gb)
Gultas rāmja biezums 70×70 mm
Apsrāde- Laka+ vasks
Matriāls- Gulta Priedes koks
Atvilknēm- 16 mm biezs finieris.
Matrača lielums 80×200 cm ( Var izgatvot arī pēc klienta izmēriem)

SKU: EV_24851 Kategorijas: ,

Bieži uzdotie jautājumi:

No kāda materiāla izgatavota koka divstāvu gulta bērniem “Kristina”?
Bērnu koka divstāvu gulta “Kristina” ir izgatavota no priedes masīvkoka, kas ir roku darbs no augstākās kvalitātes materiāliem, kas ētiski iegūti no sertificētiem piegādātājiem Latvijā.

Kāda ir bērnu koka divstāvu gultas “Kristīna” apdare?
Bērnu koka divstāvu gulta “Kristina” ir apdarināta ar lakas un vaska pārklājumu, kas nodrošina tās dabiskā skaistuma saglabāšanu turpmākajos gados. To var arī krāsot vai pabeigt atbilstoši klienta specifikācijām.

Kādi ir apakšgultas uzglabāšanas atvilktņu izmēri?
Bērnu koka divstāvu gultai “Kristina” ir četras apakšgultas glabāšanas atvilktnes, kurām ir divi dažādi izmēri: 60x40x20 cm (3 gab.) un 40x40x20 cm (1 gab.).

Kāda ir bērnu koka divstāvu gultas “Kristina” svara ietilpība?
Bērnu koka divstāvu gulta “Kristina” ir paredzēta divu bērnu svara izturēšanai, un tās maksimālā svara ietilpība ir 200 kg.

Vai bērnu koka divstāvu gultai “Kristina” ir nepieciešama montāža?
Bērnu koka divstāvu gulta “Kristina” tiek piegādāta daļēji samontēta, bet nepieciešamības gadījumā varam to samontēt jūsu vietā. Ar saspiežamiem metāla stiprinājumiem galaproduktu var viegli salikt.

Kā rūpēties par savu bērnu koka divstāvu gultu “Kristina”?
Lai saglabātu koka mēbeļu dabisko skaistumu, ir svarīgi regulāri no tām notīrīt putekļus un ik pēc dažiem mēnešiem notīrīt ar maigu šķīdumu. Varat arī to nopulēt ar mēbeļu laku vai vasku, lai piešķirtu tai papildu spīdumu.

Kāda ir jūsu garantijas politika bērnu koka divstāvu gultai “Kristina”?
Mēs saviem vērtīgajiem klientiem piedāvājam 100% apmierinātības garantiju. Ja kāda iemesla dēļ neesat pilnībā apmierināts ar mūsu produktu, mēs darīsim visu, lai tas būtu pareizi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu garantija ir saistīta ar noteiktiem noteikumiem un nosacījumiem, un mēs vienmēr cenšamies būt pārskatāmi un godīgi savās politikās.

Produkta priekšrocības:

  • Maksimāli palielina vietu, vienlaikus nodrošinot bērniem ērtu un organizētu komfortu
  • Izturīga un izturīga konstrukcija, kas kalpos gadiem ilgi
  • Nodrošina plašu glabāšanas vietu rotaļlietām, drēbēm un citām būtiskām lietām
  • Viegli montējams ar saspiežamiem metāla stiprinājumiem
  • Var pielāgot, lai atbilstu klienta izmēriem un stila vēlmēm
  • Nāk ar 100% apmierinātības garantiju klienta sirdsmieram

Materiāla atsauces definīcijas:

Masīvkoks: Izgatavots no dabīga koka
Priede: Skujkoku veids, kas ir viegls, elastīgs un izturīgs, padarot to par populāru izvēli mēbeļu būvniecībā.
Finieris: plāns koka slānis, kas ir salīmētas kopā un tada veidā radot stingru matriālu.
Laka: caurspīdīgs aizsargpārklājums, kas tiek uzklāts uz koka, lai uzlabotu tā dabisko skaistumu un izturību.Laka ir uz ūdens bāzes un bez smakas.
Vasks:dabiska, aizsargājoša apdare, kas piešķir koksnei mirdzumu.
Saklikšķināmi metāla mēbeļu stiprinājumi: ērti lietojami stiprinājumi, kas ļauj ātri un vienkārši salikt mēbeles.

Palieliniet savu bērnu gulēšanas un uzglabāšanas vietu ar koka divstāvu gultu bērniem “Kristina”! Pasūtiet tagad un izbaudiet mūsu 100% apmierinātības garantiju.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.