Skip to content

Bērza masīvkoka lidojošās gultas rāmis 140x200cm

650.00

Uzlabojiet savu guļamistabu ar šo satriecošo, ar rokām darināto bērza masīvkoka lidojošās gultas rāmi ar galvgali. Izgatavots Latvijā no ētiski iegūtiem un sertificētiem piegādātājiem, šis gultas rāmis ir izgatavots no 28-45 mm bieza bērza masīvkoka un apdarināts ar koka eļļu vai laku atbilstoši jūsu vēlmēm.

Gultas rāmim ir gultas līstes, lai atbalstītu jūsu matraci, un metāla saspiežamie stiprinājumi, lai montāža būtu vienkārša un parocīga. Spēcīgs centrālais dēlis ar kājām nodrošina, ka gulta un matracis paliek stabili un līdzeni. Šis gultas rāmis ir paredzēts kalpošanai daudzus gadus, nodrošinot ērtu un stilīgu gulēšanas pieredzi.

Tas ir piemērots matracim ar izmēru 140 x 200 cm, un tajā ir iekļauta arī zem gultas atvilktne ar izmēriem 110 x 120 x 20 cm papildu uzglabāšanai. Šis bērza masīvkoka gultas rāmis ir lieliski piemērots tiem, kas savās mēbelēs par prioritāti uzskata izturību, ilgtspējību un estētiku. Tā masīvkoka konstrukcija un ētiski iegūti materiāli nodrošina, ka tas ir ilgmūžīgs un videi draudzīgs risinājums. Tā ir glabāšanas vieta zem gultas, tāpēc tā ir praktiska izvēle mazākām guļamistabām.

SKU: EV_92888 Kategorijas: ,

Priekšrocību saraksts:

  • Roku darbs no ētiski iegūtiem un sertificētiem materiāliem
  • Izturīga konstrukcija, kas kalpos daudzus gadus
  • Atvilkne zem gultas papildu praktiskumam
  • Saspiežami metāla stiprinājumi ērtai montāžai
  • Mūžīgs dizains, kas iederēsies jebkura guļamistabas dekorā

Priekšrocību saraksts:

  • Roku darbs no ētiski iegūtiem un sertificētiem materiāliem
  • Izturīga konstrukcija, kas kalpos daudzus gadus
  • Atvilkne zem gultas papildu praktiskumam
  • Saspiežami metāla stiprinājumi ērtai montāžai
  • Mūžīgs dizains, kas iederēsies jebkura guļamistabas dekorā

Garantijas informācija:
Šim bērza masīvkoka lidojošas gultas rāmim ar galvgali ir viena gada garantija pret jebkādiem defektiem vai bojājumiem. Mēs stāvam aiz mūsu produktiem un esam apņēmušies nodrošināt, ka mūsu klienti ir apmierināti ar pirkumu.

Informācija par montāžu:
Šīs gultas rāmja montāža ir vienkārša. Vienkārši izpildiet pievienotos norādījumus un izmantojiet metāla saspiežamos stiprinājumus, lai nostiprinātu rāmi.

Informācija par produktu kopšanu:
Lai rūpētos par bērza masīvkoka peldošās gultas rāmi ar galvgali, vienkārši noslaukiet to ar mitru drānu, ja nepieciešams. Izvairieties no skarbu ķimikāliju vai abrazīvu tīrīšanas līdzekļu lietošanas, jo tie var sabojāt koka apdari.

Materiāls:
Bērza koksne: cietkoksnes veids, kas pazīstams ar savu izturību, izturību un izturību pret nodilumu. To parasti izmanto mēbelēs tās gaišās krāsas un smalkās, vienmērīgās tekstūras dēļ.
Metāls: stiprs un izturīgs materiāls, ko parasti izmanto mēbelēs tā stiprības un stabilitātes dēļ.
Koksnes eļļa: dabīga eļļa, ko izmanto, lai aizsargātu un uzlabotu koka dabisko skaistumu.
Laka: caurspīdīgs aizsargpārklājums, ko izmanto, lai aizsargātu un uzlabotu koka dabisko skaistumu. Tas nodrošina spīdīgu, izturīgu apdari.
Gultas līstes: virkne koka līstes, kas stiepjas pāri gultas rāmja platumam, lai atbalstītu matraci.
Saspiežamie stiprinājumi: metāla stiprinājumi, kas saspiežas kopā, lai nostiprinātu gultas rāmi bez nepieciešamības izmantot skrūves vai bultskrūves.

Biežāk uzdoti jautājumi:

Šis gultas rāmis ir piemērots matracim ar izmēru 140×200 cm. Bet var izgatavot jeb kuru klienta izvēlētā izmērā

Jā, gultas rāmim ir gultas līstes, lai atbalstītu jūsu matraci.

Zemgultas atvilktnes izmēri ir 110x120x20 cm, tāpēc tā var nebūt piemērota lielāku priekšmetu glabāšanai. Tomēr tas ir lieliski piemērots papildu gultas veļas, drēbju vai citu mazu priekšmetu glabāšanai.

Šis gultas rāmis ir izgatavots no 28-45 mm bieza bērza masīvkoka

Jā, jūs varat izvēlēties starp koka eļļas vai lakas apdari atbilstoši savām vēlmēm

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.